Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ott a második...

Szerintetek ott a második csík nagyon halványan vagy csak odaképzelem?

Figyelt kérdés

Lehet a képen nem tudtam annyira visszaadni a láthatóságát mint eredetiben amilyen, de telefonnal csináltam.


[link]



2012. ápr. 19. 11:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hát, nagyon rossz a kép minősége, szerintem egy csik. :(
2012. ápr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Rossz a kép minősége,de látom halványacskán:) Hány nap késés után csináltad? Lehet korai volt még.Pár nap mulva ismételd meg szerintem.Azt várom a fejleményeket:)
2012. ápr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nagyon homályos, próbáld újra!
2012. ápr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

[link]

Szia!


Átraktam neked negatívba, szerintem látszik ott egy második csík is.

Mikorra nem várod?

2012. ápr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Hát én meg tudom mutatni, hol láthatod a másikat, bár tényleg elég rossz minőségű kép, de szerintem lehet ott valami! Gondolom még csak max. 1-2 napja késhet, mert elég haloványka! Ha nincs mensi szerintem reménykedhetsz, láttam már ilyet! :)
2012. ápr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Első vagyok! A negativon én is látom! De jóó! Nekem akkor rossz a szemem! Sorry, de az elsőn igy se látom.. grat, ha 2 csik
2012. ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Én linkeltem a negatív képet.

Az lemaradt, hogy nagyon gratulálok!!!!! :):):) Bárcsak nekem is lenne már egy ilyen pozi tesztem!

2012. ápr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Bárcsak nekem is:(1Hetet késett a menzim azt pont 1 hétel rá megjött:( Pedig kezdtem örülni.Minden összejött csak a gyerek nem,Először egy vetélés,aztán megint nem jött meg aztán ciszta aztán kipukkant azt már 2 menzim volt azt sehol a baba:(
2012. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Szerintem az eredetin is tök egyértelmű a csík! Ez baba lesz. :-))
2012. ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Helló! Én is látom a két csíkot!!! Mikorra nem kellene megjönnie?


Ja, és Gratulálok:))))

2012. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!