Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már volt két vetélésem, mikor...

Már volt két vetélésem, mikor menjek dokihoz, hogy adjon utrogestant? Annyira halvány a tesztemen a 2. csík, hogy lehet, hogy csak odaképzelem. Ma kellene nem megjönnie.

Figyelt kérdés
Várjak még, vagy holnap mehetek? Ráadásul egy ismeretlen dokihoz megyek, akit nem is ismerek, mert a dokim szabin van, viszont nagyon félek, hogy újra elveszítem a babát.
2009. márc. 1. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a harmadik terh-nél váltottam orvost,akit a munka miatt csak 5 hetesen tudtam felkereseni.Elmondtam az előzményeket és Ő rögtön felírta az Utrogestant,ami segített:) Sztem nyugodtan mehetsz már holnap is.
2009. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minél előbb írasd fel.
2009. márc. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Holnap megyek és felíratom, köszönöm!
2009. márc. 1. 14:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, a halvány csík is csík, max. feleslegesen váltottad ki, de a következő hónapban még elhasználhatod ;-)
2009. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!