Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Felejtsem el vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Felejtsem el vagy reménykedjek? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

A nagyim 12 éve elvált a nagypapámtól. Majd kiköltözött Németországba és újra házasodott. A mostani férjének is vannak unokái, akik németek.

Ausztriába mentünk síelni, és itt találkoztam az egyikkel először.

Hihetetlenül kedves, aranyos, és még jól is néz ki. :)

Én 15 vok ő 16.

Nagyon meg kedveltük egymást. Amikor elkezdtünk beszélgetni csak teltek az órák. A nagyim szerint olyanok voltunk mint egy turbékoló gerle pár.

De a nyaralásnak vége lett, haza mentünk. Ő Németo-ba én Magyaro-ba. Amikor elbúcsúztunk egymástól, átölelt és azt mondta, hogy majd ír és, hogy szeretne még velem találkozni.

Haza értem este 11 volt, másnap meg suli, elemntem aludni, de amint vissza értem a suliból másnap megnéztem a leveleim, és már írt is. Válaszoltam, de 2 hónapig nem érkezett levél tőle. Majd írt, rossz volt a gépe. Bevalotta, hogy rólam álmodozik és, hogy csak rám gondol. Mivel ugyanígy érzek iránta ezért énis megírtam neki ezeket. Váltottunk még néhány emailt, de megint nem kapok hírt felőle, a nagyim beszélt vele és állítólag megint rossz a gépe.

Nyáron megyek Németo-ba és lehet, hogy találkozunk. Szerintetek összejöhetünk? És ha igen kibírható ez a távolság? Nem tudok nem rá gondolni


2009. júl. 12. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
a tavkapcsolathoz mindenki mashogy all hozza... en pl. nem tudnek meglenni egy tavkapcsolatban. de ha nektek ez igy megfelel... de szerintem maradjatok meg baratoknak... mert az nem kapcsolat ha csak minden evben nyaron lathassatok egymast... ha jobban bele szeretnel meg jobban szenvednel csak. szerintem keress magadnak valakit, aki elerhetobb tavolsagilag. de ez persze csak az en velemenyem... errol ugyis neked/nektek kell majd donteni
2009. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondasz vmit. Köszönöm h válaszoltál :)
2009. júl. 12. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:

a csajok szeretik a hosszútávú kapcsolatot. MO és NO elégé hosszú távnak tűnik :)


ha szeretnéd, nyugodtan összejöhetsz vele. viszont tisztában kell lenni azzal, hogy ebben a korban nagyon nehéz a távkapcsolat. nekem volt többéves távkapcsolatom, de akkor már idősebb voltam és az is szerepet játszott, hogy egyikünk sem egy féltékeny tipus :) aztán csak közelebb költöztünk egymáshoz néhány év után :)


de jól gonold meg!

2009. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak bántani,de szerintem ez így nem igazán működőképes,főleg hosszútávon...Vagy van rá esély,hogy idővel kiköltözz majd esetleg te is,vagy ő ide?Ha igen,úgy már kicsit más,úgy elkezdhetnétek egymást megismerni,levelezgetni,msn stb.,s ha úgy alakul a dolgok folyása,majd eldöntitek,mi legyen.Miden jót!
2009. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!