Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár nappal ezelött egy tesztet...

Pár nappal ezelött egy tesztett és pozitiv lett bár a második csik halványon látszott. Ma reggelre meg meg jött akkor ha volt is baba az elment?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos, több barátnőm is hasonlóan járt, enyhébb menstruáció jelezete, hogy terhesek. csinálja még 1 tesztet, ha pozitív gratulálok, sikerült!
2009. jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
menj be a sűrgősségire.én is véreztem az elején (bevérzés volt), kaptam rá gyógyszert és most 19 hetes vagyok. menjél befelé!!!majd írj hogy mi volt!
2009. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál és ultrahangon kb egy hete de nem látott semmit lehet azért mert még pici?
2009. jún. 20. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1 hete még nem láthatott semmit. Jobb, ha elmész dokihoz.
2009. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

két eset lehetséges:

1. volt baba, de a terhességek igen nagy arányban szakadnak meg az első kimaradó vagy nem kimaradó mensi környékén, ezért nem javasolják a mensi előtt a tesztelést... akkor sajnos nem sok mindent tehetsz az ügyben.

2. még mindig van baba. szerintem ebben az esetben is inkább várj egy két napot. ha tényleg baba, akkor a mensid két napon belül elmúlik, a teszted pedig erősödni fog. szerintem nem normális dolog gyógyszerrel megtartani egy babát, hacsak nincs kimutatott hormonhiányod. ha meg tud maradni, akkor gyógyszer nélkül is megmarad (egészséges esetben).

ha nagyon aggódsz, akkor érdemes orvoshoz menni, de a gyógyszeren kívül ő sem tud sokat tenni, azt is inkább csak próbálkozza a te megnyugtatásodra, mert még az uh-n sem látja vagy 2-3 hétig.

2009. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!