Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen az ovulációs fájás?

Milyen az ovulációs fájás?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem a múlt héten annyira erős volt, hogy többször is egészen összegörnyedtem miatta. többször is jelentkezett, de csak egy napig tartott. és nálam mindig egy oldali, általában havonta felváltva. egyébként ennyire nem szokott fájni, inkább csak érzem.
2009. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valamelyik oldaladnál, lenn a petefészek körüli szúró, görcsös fájdalom.
2009. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyasmit érezhetsz, amit menstruációkor is (derékfájás, szúró vagy tompa fájdalom, bármi), csak max. egy napig tart. De van, aki egyáltalán semmit nem érez. Én is ilyen voltam, az első szülésem után viszont "lett" ilyen fájdalmam, cserébe menstruációkor semmit, vagy csak alig valamit éreztem, míg korábban az mindig nagyon fájt...
2009. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor nekem most van ovum.fáj a petefészkem körül.csak nem reggel éreztem,hanem kora du.az remélem nem baj?

köszi mindenkinek a választ

2009. dec. 22. 07:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az ovu fájdalom nem görcs hanem szúrkálgatás szokott lenni a petefészkeim tájékán és a méhemnél.

Először szúrkálás,aztán rá egy két napra tojásfehérjés folyás,aztán felugrik a hőm.Ez rendre így megy.

2009. dec. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!