Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem legtöbben azt mondták,...

Nekem legtöbben azt mondták, hogy mikor teherbeestek, a luteális szakaszban nem volt esésük. Az én görbém akkor nem lehet babás?

Figyelt kérdés

[link]

Bocsánat aki már látta a görbémet, de nem nagyon kaptam válaszokat. Első hónap hogy mérem, mit tudtok mondani?


2009. jún. 21. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
de,pedig abszolút lehetséges a hőleesés.én meg ilyenről nem hallottam,hogy nincs.Szóval ettől még simán lehetsz terhes.Végülis most megint fenn van a hőd...
2009. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ennyit eshet, nézd meg az enyémet. Nálam is többször leesik, mégis pozitívat teszteltem. [link]
2009. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon gratulálok!
2009. jún. 21. 10:29
 4/6 anonim ***** válasza:
köszönöm!
2009. jún. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nálad a beágyazódás jele az esés. Szerintem 13-14-én lettél mama:) és azért esett a hőd rá hét napra! Kívánom, hogy ne csak hipotézis legyen!
2009. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Uram Isten! Próféta szóljon belőled! Te leszel itt az első, aki megtudja!!! Csüt- péntek körül! Puszi!
2009. jún. 22. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!