Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüdőszűrőre kell mennem, de...

Tüdőszűrőre kell mennem, de közben babaprojektben vagyunk, hogyan?

Figyelt kérdés

Mindenképp mennem kell.

A menzeszem nem rég múlt el,kb 1 hete van a babaprojekt.Holnap lenne a tüdőszűrés.

Ha még nincs beágyazódva a baba árthat neki a röntgen?



2012. ápr. 22. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
én csak azt tudom mondani,hogy egy barátnőm tüdőszűrésen volt,nem tudta,hogy terhes,és lett is vonzata, a kisfiát meg kell műteni pisilés ügyben a fütyijét...határozottam mondták neki,hogy ez a tüdőszűréstől van.
2012. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha még csak most múlt el, tehát még a ciklusod 14. napján sem vagy, szerintem nyugodtan elmehetsz tüdőszűrésre!

Még lehet nem is volt peteérésed!

Majd csak valamikor a 19-22. nap között kezd el beágyazódni(persze, ha a 14. napon volt pé.), ilyenkor még a gyógyszerek sem ártanak neki!

Még lehet meg sem fogant! Hanyadik napon vagy?

2012. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!