Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok faj...

Lehet hogy terhes vagyok faj a hasam vagy is csak gorcsolget, emelygek, hogy lehet az elso csalodast fel dolgozni?

Figyelt kérdés
faradt vagyok de ,altalaban en szeretek sokat aludni:),es olyan furi erzes is van a hasamban mint ha mozogna valami,tudom ez ugy meg nem erezheto demeg is mi lehet ez? csak hetvegen nem varom,hogy lehet az elso csalodast fel dolgozni:(
2009. jún. 21. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hát elképzelhető, hogy terhes tüneteid vannak, bár az esetek többségében nem éreznek ilyeneket ebben a korai időszakban, görcsölést igen, de mozgást biztosan nem, az tényleg képtelenség. Mivel hétvégére nem várod, így bőven lehetsz terhes, miért ne? :) Az első csalódást pedig nem értem, volt már vetélésed? Vagy múlt hónapban nem jött össze? Vagy attól félsz, hogy most elsőre nem sikerül? Az, hogy egy baba nem jön össze elsőre, majdhogynem természetes dolog. Ahhoz, hogy minden jókor legyen jó helyen, hatalmas szerencse kell, ezért is van az, hogy csak 1 év sikertelen próbálkozás után kell nőgyógyászhoz fordulni :) Nyugodj meg, semmi baj :)
2009. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de elég zagyván fogalmazol. Azt hiszed, hogy terhes vagy, de hétvégére nem várod?? Akkor örülnöd kellene. Akkor miért lenne csalódás??? Csak én nem értem?!
2009. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezek nagyon szubjektív tünetek, szóval lehet is- meg nem is. A lényeg, hogy tereld el a figyelmed, de ha erre gondolsz, legyél pozitív, gondold, hogy baba van a dologban. A csalódás így is, úgy is nagy, ha mégsem, próbáld úgy felfogni, hogy ez az izgalommal telt várakozás is már a babavárás része, én amikor még csak gyártottuk a fiam, már terhesnek képzeltem magam, igaz minden nem sikerült hónapban kiborultam, mikor megjött, annál nagyobb volt az öröm, amikor összejött 6 hónap után. én már ezt az időt is babavárásnak tekintem, a második gyerek elsőre összejött, így ez egy kicsit lerövidült, de lényeg, hogy mindig várakoztam és sosem paráztam, hogy nem sikerül, elmentük dokihoz, aki pont fél év próbálkozási időt javasolt, szóval még ezen belül összejött a gyerek és közben az csengett a fülemben, amit az elején mondott, hogy minden rendben van...
2009. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is jövő hétvégére nem várom.Én is elég fáradékony vagyok alapból,úgyhogy erre nem alapozok.Tudom,miről beszélsz.Nálunk ez a 2.hónap,hogy tényleg beleadunk mindent,vezetem a hőmet és iszom a teát.Én is kiakadok,ha megjön és azt hiszem,hogy biztos azért nem jön,mert valami nem stimmel.Nos,lehet,hogy többet foglalkozom a témával,mint kéne...És azt is tudom,hogy még sok próbálkozás hátra van,vagy lehet,hogy hátra van,lehet,hogy nem.Én szerintem ne éld bele magad a terhességbe,igy nagyon kellemes meglepetés lesz,ha mégis pozitiv lesz a teszt.Mikor fogsz tesztelni?Esetleg nincs görbéd?Irj,hogy mi lett!Reméljük,hogy mindkettőnknek +.
2009. jún. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

a cslodast ertem hogyha nem sikerult a babo.

feltetlen jelentkezem hogy mi lett,azert en is kivanok neked pozitivat,

es koszonom a valaszokat

2009. jún. 21. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!