Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy bírjátok az állandó...

Hogy bírjátok az állandó csalódást, a negatív teszteket? Mi ad erőt nektek? Sajnos most megint kicsit magam alatt vagyok!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 13:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje próbálkoztok?
2011. ápr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Több mint 1éve,voltam vizsgálaton,rendben velem minden.Most az a helyzet hogy ki kell hagyni kb fél évet mivel szednem kell az allergia gyógyszeremet.
2011. ápr. 28. 13:18
 3/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom, hogy te is ilyen cipőben jársz :(

Az én történetem röviden:

Lassan 2 éve vagyunk együtt a párommal, fél éve érezzük úgy hogy megértünk egy közös babaára. Nagy a szerelem, zsák a foltját kapcsolat, amiben sohasem hittem.

De jöttek a sikertelen hónapok, bár még csak az 5. Orvostól orvosig járok, vérvétel, gyógyszeres kezelés stb.

Soha nem gondoltam volna, hogy pont én leszek az akinek nem fog sikerűlni, de mindig megnyugtat, hogy majd a következő hónapban, erre mindig megnyugszom egy kicsit, de mindig motoszkál bennem, hogy másnak miért jön elsőre, nekem meg nem. Sajnos most bukik ki hogy soha nem éltem egészséges életet, kb 12 éve cigizek, nagyon ritkán fogyasztok alkoholt, az étkezésemre sem figyelek oda, van is túlsúly rajtam. Vendéglátásban dolgozok, eléggé stresszes a munkánk. Most azzal nyugtatom magam, hogy jó lett a véreredményem, kaptam clostit, és a következő biztosan sikerűlni fog.

Kedves kérdező! Fel a fejjel, sajnos nagyon sokan vagyunk, akiknek nem jön. Tudom, hogy könnyű mondani, de nem görcsölj rajta, keress valami hobbit, vagy olvass egy jó könyvet, kertészkedj stb. tereld el a figyelmed, meglátod, ha jönni akar jönni fog. Végül is nem lett rövid, de remélem egy kicsit tudtam segíteni.

Sok sikert, és mielőbbi babavárást!

2011. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nagyon borzasztóan,lelkileg teljesen összetörve úgy érzem selejt vagyok.
2011. ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hát ez az,ciklus közben nem görcsölök rá,de amint közeledik a mensi ideje állandóan jeleket keresek!De sajnos többször átvert a testem sorozatosan 3-4 napokat késik!
2011. ápr. 28. 13:25
 6/25 anonim ***** válasza:

Hát mi 11 hónapot vártunk.

Ha ajánlhatok valamit:

[link]

Ők már Clubot is alakítottak, akiknek ezzel jött össze. :)

2011. ápr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Kedves 13:18-as tiszta szívből szurkolok nektek hogy összejöjjön a kis csodátok!Egyszer nekünk is megadatik!Csak még kéretik magukat a csodák!
2011. ápr. 28. 13:26
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm,már olvastam itt a GYK-n erről,de most majd beleásom magamat!
2011. ápr. 28. 13:28
 9/25 A kérdező kommentje:
Ne érezd magad selejtnek ,mert senki nem az!Igaz én is az első napokban utálom a világot de aztán valahogy mindig újra elkezdek bízni!Mióta próbálkoztok?
2011. ápr. 28. 13:30
 10/25 anonim ***** válasza:
Szia ne keseredj el jön a baba ha jönni akar.Én egy évet görcsöltem rá,majd voltam petevezeték átfuváson.Ott mindent rendben talált a doki,ekkor megnyugodtam és nem foglalkoztam a babával és abbban a hoban terhes lettem.
2011. ápr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!