Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy egyhelyben áll...

Normális, hogy egyhelyben áll a hőm?

Figyelt kérdés

De ennyire?

[link]


2012. ápr. 23. 07:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs vele, még 4-5 nap, és kiderül. Jókor voltatok együtt, drukk.
2012. ápr. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt hittem baj,hogy sem fel,sem le,nem megy sehova! :)
2012. ápr. 23. 07:41
 3/20 anonim ***** válasza:
Az 1.nek igaza van, semmi gond nincs vele. Nekem is volt már ilyen, hogy "vonalzót nyelt"
2012. ápr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszi!

Gondolom baba ebből nem lesz...

2012. ápr. 23. 08:51
 5/20 anonim ***** válasza:

Amikor ilyen volt akkor nekem az lett, de elment, mert elvékonyodott a méhfalam, előtte volt műtétem és a túl sok fájdalomcsillapító és antibiotikum ezt okozta.

Pedig abban a hónapban direkt kihagytuk a kritikus időszakot, hogy nehogy akkor jöjjön össze és mégis, na most meg persze, hogy akarjuk nem akar jönni.

De ez mindenkinél más, hogy melyik lesz babás görbe. Azért drukkolok, hogy az legyen Neked!:)

2012. ápr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom,ami veled történt! Szörnyű,hogy ilyen egyeltalán megtörténhet! :(

Köszönöm,kedves tőled! :) Mi nem görcsölün rajta,mert nyáron költözünk,ha jön jön,boldogan várjuk,de nem baj,ha majd csak pár hónap után jön! Bár minél elöbb,annál jobb lenne,hiszen nem teszünk ellene,de nem is keseredek el,ha meg jön a mensim! Bár örülnék,ha még párom nagyszülei megérnék az első dédunokájukat! :)

2012. ápr. 23. 10:01
 7/20 anonim ***** válasza:

5.vagyok

Nem is szabad rágörcsölni. Nekem az elmúlt hónapok így teltek és mivel annyi mindent olvastam itt, hogy valakinek kezdett rámenni a kapcsolata, így elhatároztam, hogy ennek véget vetek.

És most a dokimnak is megmondtam, hogy ne kérje tőlem a hőgörbét és az ovu tesztet, mert ezzel "kicsinálom" magam, ő csak mosolygott:) És tényleg ebben a hónapban végre nem kattogtam ezen, ide feljárok, de már nem kérdezek csak válaszolok, mert nagyon sok tapasztalatot szereztem és jó érzés ezt megosztani másokkal.

2012. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én is csak ide járok fel,szoktam kérdést is feltenni,meg igazából jó a tapasztalatokat megosztani másokkal! :) Nálunk nem téma a baba,akkro szoktam ezen kattogni,mikor közeleg a mensi ideje! Az utolsó pár nap nem tudok nem arra gondolni,hogy mensi lesz,vagy baba! De ez is inkább csak a kiváncsiság! :) Dec-ben nagyon rákattantam,akkor szex,gyertya állás,minden volt,de rájöttem ez elég lehangoló lehet páromnak! :(
2012. ápr. 23. 10:34
 9/20 anonim ***** válasza:

Mondjuk igazad van, mert mensi előtt szerintem nincs az a nő akinek nem jutna eszébe, hogy vajon baba lesz vagy megint egy újabb sikertelen hónap.

Régóta próbálkoztok?

2012. ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanaz volt mint az 5-ösnél. Csak nekem lombik volt, sikerült, de elment a baba az 5. héten, valószínűleg inzulinrezisztencia miatt. És ugyanígy 36,8-nál állt meg.
2012. ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!