Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelentenek a párom eredmén...

Mit jelentenek a párom eredményei? Normozoospermia. Mozgás: 40% gyors progresszív,10% progresszív,5% lassú, egyhelyben,45% mozdulatlan. Vitalitás: 75% élő,25% holt. Morfológia: 16% normális,84% alaki rendellenesség, éretlen, egyéb.

Figyelt kérdés

Asszisztált reprodukció bármely formájára alkalmas ejakulátum.


Valaki le tudná írni, jónak számítanak-e ezek az eredmények?


2008. jún. 17. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, h mesterseges megtermekenyites barmely formajahoz (inszeminacio, lombik) megfelel a sperma.
2008. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! De akkor simán nem eshetek teherbe? 10 hónapja próbálkozunk, nekem van pé-m.
2008. jún. 17. 20:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Sajnos erre erdemi valaszt nem tudok adni, nem akarok butasagot mondani :(

Amit irtam, az a "leforditasa" a magyarazatnak, amit adtak a lelethez (Asszisztált reprodukció bármely formájára alkalmas ejakulátum azaz mesterseges megtermekenyitesre alkalmas.)

2008. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ez a mondat szúrt szemet. A párom azt mondta, hogy az orvos szerint ez kb. átlagos eredmény. Csak nem tudom, most mire számítsak, meg meddig próbálkozzunk még.
2008. jún. 17. 20:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt neten talaltam, termeszetes megtermekenyitesre alkalmas spermakep:

Eelőre haladó 89%, nem-mozgó/mozgó: 8%/92%, nagy többsége ép"

A dokitok nem mondott semmit?

2008. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ennyit mondott, hogy átlagos, de nekem laikusként kicsit kevésnek tűnt a normális alakú.
2008. jún. 17. 21:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Az átlagos azt jelenti,h simán is teherbe eshetnél.

Van akinem több,mint 1-1,5 év kell egy baba megfoganásához.Fel a fejjel!

Az a 16% így is több 10ezer spermát jelent.Nektek elég 1 darab is.

2008. jún. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy, csak most úgy elkeseredtem. A neten közben én is olyan eredményeket találtam, amiben 80% felett van a normál mozgó spermium.
2008. jún. 17. 21:12
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem olyan rossz ez.fele-fele arányban vannak a gyorsak és a lassúk.16%ban vannak a normálisak.neked csak egy kell abból a több millióból ami "használható".

a páromé:Vitalitás:49% élő 41% holt.Morfológia:7%normális,93% éretlen,rendellenes.ahhoz képest most várom a 2. babámat és természetes úton.pedig nekem peteérésem se mindig van/volt.úgyhogy ne csüggedj!!!!lehet belőle baba akár mikor!!!!szeressétek egymást sokszor!!!!!!:-D

2008. jún. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia! Én is találkoztam már több éve próbálkozó párral. A fiatal embernek, 36 éves , sajnos nem megfelelő a potenciája, amolyan 70%-os, a sperma 60 %-os mozgékonyságú.

A potenciát az orgazmus visszatartásával lehet helyrehozni, de a legnagyobb gondot a rossz (korai) orgazmus reflexek okozzák. Szóval és tettel, erősítsétek a potenciát, a hímvessző feszességét és megnő a spermiumok elektromos aktivitása életereje. 100%

2011. máj. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!