Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti pozitív teszt után szexelte...

Ti pozitív teszt után szexeltetek a párotokkal?

Figyelt kérdés
Holnap nem kéne megjönnie, van egy halvány pozitív teszte, holnap reggel újra tesztelek, remélem erősödik. Ti ilyenkor mertetek összebújni a párotokkal? Sokan írják, hogy még a méhszáj önvizsgálata sem ajánlott, nem szabad piszkálni, akkor az nem okozhat bajt ilyenkor, ha a párom döfködi a méhszájamat? :) Vagy ki, hogy volt ezzel? Persze, gondoltam, hogy várok 1-2 hetet, míg biztos, megállapítja az orvos, hogy van baba, minden rendben, akkor már én sem fogok félni tőle, de így még az elején kicsit tartok ettől, hogy nem lehet e belőle baj.

2012. ápr. 23. 08:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
őszintén eleinte, mikor megtudtuk, hogy terhes vagyok,óckodtunk a szextől, mind arra gondoltunk, hogy most ő mit érezhet....
2012. ápr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Kérlek, légy türelemmel. Mi a párommal 3x szexeltük így ki a babánkat. Nem szabad. Annak ellenére, hogy óvatosak voltunk, a nemvár napján vagy előtte szerelmeskedtünk (tényleg nagyon óvatosan), mégis elment a babánk.


Megéri várni, csak 1 hetet bírjatok ki a nemvárt után, és akkor is csak óvatosan :)


Amúgy pedig én a két terhességemnél (fiam,lányomnál) a szülés előtti napig szerelmeskedtem, nem volt baj belőle :)

gratulálok a pozitív tesztedhez :)

2012. ápr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat!

Rendben, persze, türelmes vagyok, annyira nem is kívánom most, ezen izgulok, hogy holnap lesz e csíkom :)

Csak gondoltam megkérdezlek Titeket, hogy nem aggódom e túlm vagy ez hogy szokott menni :)

Gratulálok a babákhoz!!! :))

2012. ápr. 23. 08:07
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Amelyik baba meg akar maradni, az a szextől nem fog elmenni. Ellenben addig amíg az orvos meg nem állapítja, hogy minden rendben, dobog a pici szíve és áldását adja a szexre (mármint az orvos), érdemes várni. Mi a 10. hétig vártunk, akkor azt mondta a nőgyógyászom, hogy nyugodtan élhetünk nemi életet, utána kezdtük el.
2012. ápr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Jesszusom...:(Hogy lehet ekkora baromságokat írni...Mi az, hogy elszekszeltétek a babátokat?:S Normális terhesség esetén egyáltalán semmi baja nem lesz a kisbabának a szextől.Hogy mit érez?Hogy anya nagyon szereti apát!A "méhszájdöngölést" nem érzi..És most lehet lepontozni!!!!!!Mert nem állok be a bugyuta válaszolók sorába!Akinek a szextől megy el a babája, annak egyébként is elmenne, nem kell hozzá döngölni sem!
2012. ápr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Szia Kedves Utolsó!

Én csak azért kérdeztem, mert régóta várunk a babára, és aggódom, nehogy valami baj legyen emiatt :)

Igen, ebben teljesen igazad van, hogy amelyik baba meg akar maradni, az meg is fog, de azért én picit vigyázok rá, hátha így segítek neki jobban megkapaszkodni :)) Én nem pontozlak le, köszönöm, hogy irtál/írtatok! :)

2012. ápr. 23. 08:14
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülyeséget még nem hallottam, hogy nem szabad szexelni az elején...én már a hatodik hétben voltam, amikor megtudtam hogy lesz baba, de addig mindent beleadtunk! Normális esetben semmi baja nem lesz. Ha elmegy a baba, akkor az nem attól van, hogy összebújtok! Ha már pozitív a teszt akkor már beágyazódott, tehát ezen nem kell aggódni.
2012. ápr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nos! A tévhittel ellentétben nem árt a babának a szex! Sőt...kifejezetten jót tesz neki ;)! Szex közben a nő szervezetében úgynevezett boldogság hormon termelődik és mivel a baba a tested része így ő hozzá is eljut ez a hormon amitől a baba kifejezetten jól érzi magát! Lehet szexelni csak óvatosabban,tehát a durva szexet ha lehet mellőzzétek,de vonjátok meg :)! Ha valaki nem hinné ezt nyugodtan menjen el egy nőgyógyászhoz és kérdezze meg! Nekem is a nőgyógyászom mondta!
2012. ápr. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
egy nem szócska kimaradt..elnézést még reggel van! Tehát NE vonjátok meg!
2012. ápr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi végig szexeltünk az első 2 terhességemnél :-D

Most a harmadikkal vagyok a 6. héten. Most is akcióznánk, ha nem lenne folyamatosan hányingerem :-(

Amúgy én terhesen sokkal jobban vágytam a szexre, mint előtte. Teljesen más, mint nem terhesen, hiszen minden testrészed sokkal érzékenyebb, legyen szó a melledről stb.

2012. ápr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!