Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez szellemcsík?

Szerintetek ez szellemcsík?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, 2 nap van még a nemvártig, most délben csináltam. Kijött ez a kis sötétebb valami 5 perc alatt.

[link]

Tudom, hogy hamar csináltam, csak kiváncsi voltam. Furcsa dolgokat érzek, meg olyanokat viszont nem érzek, amik mindig mensire utalnak.



2012. ápr. 22. 13:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
33%
Szia! Én nem látok semmit a teszten! Várd ki azt a két napot és ha nem jön meg tesztelj! Ha terhes vagy akkor már erős csíknak kell ott lennie! Ez sajnos így negatív!
2012. ápr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 anonim ***** válasza:
Ezen én sajna nem látok pozitívat. De azért még drukkolok neked!
2012. ápr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/103 anonim ***** válasza:
29%
Mintha lenne ott egy halvány csík. Drukkolok hogy erősödjön. :)
2012. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/103 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de én sem látok semmit, pedig kinagyítottam...de szorítok!! :-)
2012. ápr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/103 A kérdező kommentje:

Szétszedtem, mert az üvegcse nagyon bezavart :) nekem legalábbis :)

Köszönöm az eddigi válaszokat, igen, lehet, hogy negatív, nem is akarom magam hiú ábrándokba ringatni, csak gondoltam megmutatom, mert másnak nem tudom :) Páromnak nem akarom, anyukám sosem lát semmit, úgyhogy gondoltam kikérem a Ti véleményeteket :))

[link]

2012. ápr. 22. 13:58
 6/103 anonim ***** válasza:

Szia!

Én látok rajta két csíkot:) Drukkolok hogy erősödjön!!!

Mikor tesztelsz legközelebb? Majd írj:)

2012. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 anonim ***** válasza:
32%

Én látom! Gratulálok! :D

(Én nem értem, aki nem látja, az vaksi?! :P)

2012. ápr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/103 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, mindhárom babámmal ilyen teszttel kezdtem, mindháromszor lehurrogtak, tök negatív, nincs ott semmi... Hát volt. Mindháromszor! ;)
2012. ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 A kérdező kommentje:
Szia! Jaj de jó, akkor nem csak én képzelem be. Hát kedden kéne (nem kéne) megjönnie, úgyhogy szerintem kedden reggel. Addigra erősödnie kell, ha ezt tényleg valaki okozza, ezt a kis nagyon halvány csíkocskát :)))
2012. ápr. 22. 14:07
 10/103 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyien látjátok? :)))) Jajj, de jó! Bárcsak erősödne!!!! Kedd reggel írok Nektek mindenképp, köszönöm szépen Lányok! :) Tavaly nyár óta várnánk a babára! :)))
2012. ápr. 22. 14:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!