Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 28-ára? Éreztek...

Ki nem várja 28-ára? Éreztek valamit? Nekem reggel ota kezd fájni a hasam alja. Fél oránként pisilek és szédülök.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 08:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szia! Én 29 és 1 között nem várom! 29-re ciklus.hu szerint,1-re én szerintem! :) Tünetem semmi,pé. után pár nappal szúrkált a hasam alja,a méhem,és olyan ovus fájásom is volt,szúrkált a petefészkem! Pár napja fel vagyok puffadva,kemény a hasam estére! Néha érzékeny a cicim,inkább a bimbóm! De ezek lehetnek bármitől,illetve mensi tünetek is,szóval konkrét tünetem nincs!

Mikor tesztelsz?

2012. ápr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nekem is 28-án kellene megjönnie. Viszont előtte már 10 nappal mindjárt megjön érzésem szokott lenni és fáj a cicim. Most viszont még mindig nem érzek semmit a hasamban, egyáltalán nem fáj, viszont a cicim igen. Meg is van duzzadva. Olyasmi folyásom van, mint ovukor, csak jóval hígabb és elég bőven jön, olyan vizes-nyálkás :DD(Bocs, de hátha valakinek segít a leírás :DD) Pisilni éjjel is ki kell menjek, ha meg nem megyek (mert lusta vagyok felkelni), akkor reggel majd szét szakad a hólyagom:DD Egyelőre ennyi:)))
2012. ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
A folyásom nekem is bővebb,de ezelőtt is az volt,és mensi lett belőle!
2012. ápr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Hát ebből még bármi lehet. Hétvégén kiderül:))) Nekem is volt, hogy mensi előtt krémes volt, volt, hogy nem. Van olyan hónap, mikor olyan szinten fáj az ovu, hogy majd meg gebedek. Ebben a ciklusban nem is éreztem. Bár már ilyenkorra igazán szokott fájni a hasam, de akármi is lesz belőle mindenesetre örülök neki, hogy most nem fáj, mert azt baromira utálom, hogy mikor még 10-12 nap van mensiig már fáj. Van, akinek csak mensikor kezd el fájni, én meg általában két hétig szenvedek tőle :DD
2012. ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Akkor szoritok mindenkiért.Ja és képzeljétek tegnap erre járt egy gólya.Az első gyermekem érkezése elött is pont ez volt.Kíváncsi vagyok!!!!!
2012. ápr. 23. 10:53
 6/23 anonim ***** válasza:
Nálunk is járt gólya! Ott fészkell a második szomszéd előtt! Egy csomót kőrözött a házunk felett! Ja,és tavaly az egész család a tetőnkön ült! Anya,apa,és a 3 kicsi! Már idén is megjöttek,elfoglalták a fészket,de baba még sehol! Nekem a gólya néphit nem jött be! :(
2012. ápr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nálunk nem fészkel a környékbe,de fura 3,5 éve is pont csak akkor jött mikor a kislányom fogant.Szóval nekem reményt adott.Amúgy egész idő alatt nem repült erre.
2012. ápr. 23. 11:55
 8/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Én is 28-29-re nem várom. Én tettem fel ezt a kérdést reggel:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Remélem pár nap múlva pozit tesztelünk :)

2012. ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Kedves 8-as válaszoló! Megnéztem a tesztjeidet. Sajnos én nem látok rajta semmit, de nyilván élőben látszik, ha feltetted. A 9. dpo még nagyon korai volt, később érdemes csak tesztelni. Nekem egy korábbi terhességemnél a 31. napon tök nega lett és a 34. napon lett csak pozitív a teszt. Egyébként 31. naposak a ciklusaim átlagosan. Most jövök a mosdóból és mikor megtöröltem magam, a wc papír rózsaszín lett. Nem tudom, mire véljem. 28-án kellene megjönnie, lehet, hogy előbb megjön? A ciklus.hu 14-re húzta az ovut, de szerintem előbb megvolt ebben a hónapban, mert 14-én már krémes volt a folyásom és fájt a cicim, ami csak peteérés után kezdődik nálam. Olyan 12-13. környékén lehetett, de pont nem tudtam figyelni a nyákot, mert hüvelykúpot használtam egy kisebb fertőzésre. Most nem is volt ovus fájdalmam, pedig többnyire szokott lenni. Petefészek szurka sem. Ami nagyon különös, hogy nincs mindjárt megjön érzésem, pedig ha előbb megjönne a korábbi pé miatt, akkor olyan 26. környékén lenne aktuális és akkor már régen fájnia kellene a hasamnak. Bár igazából nem érzem úgy, hogy lenne valami. Ez talán egy szerencsésebb ciklus csak, mikor nem kínoz a PMS :DD
2012. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Utolsó,én is pont így vagyok!

Nekem a cicim fáj,ami eddig is szokott mensi előtt,de most picit jobban! Mindjárt megjön érzés nálam is már napokkal mensi előtt van,de most még nem érzek semmit! Viszont fel vagyok fújódva,és puffadva,és a hasam alja tök kemény! Ja,és tegnap párommal közöltem,hogy nincs kedvem hancúrozni,pedig eddig mindig meg tudta hozni hozzá a kedvem,de most inkább aludtam! :( Na ilyen sem volt még!

2012. ápr. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!