Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy 1 honapos kisfiam es...

Van egy 1 honapos kisfiam es lassan egy hete nem akkar alaudni reggel 8 d. u 3 ig és akkor is csak felorat.2 orankent szopizik. Idaig utana elauldt de mot mar nem. Nem tudok mit csinalni, mindent kiprobaltam mar. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Menjetek sétálni.....Ennyi idösen a fiam evett és aludt.. :)

A lányom már nem.Ö csak a babakocsiban volt hajlandó szunyálni.

2011. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam is csak a babakocsiban aludt napközben 4 hónapos koráig,sehogy máshogy.

Nem is értették sokan miért fogytam le:)

2011. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyém ugyanez. És egy hónapos pont.

Most volt itt a védőnő, azt mondta, ha éjjel alszik, akkor nappal elég akár 10 perc is a legtöbb neurológus szerint.

Az hogy te hogy bírod, az egy másik kérdés.

Nekem azt javasolták, ne legyen egész nap ölben (eddig úgy volt). Tegyem le, akkor is, ha sír. Letettem, 10 perc alatt belealudt. Igaz, nem sokáig. Most áttettem pihenőszékbe, tök jól elkémlelődik. Aztán le lesz téve hasra játszószőnyegre, vagy tornázunk (youtube-on vannak jók) aztán enni fogunk, büfizni, és újra megpróbálom letenni. Kicsit hagyom szenvedni, mert muszáj szoknia az önállóságot is. A védőnő szerint túl sok asszisztenciát igényel tőlünk arra, hogy megnyugodjon, mert így szokta, magát nem képes nyugtatni, ezért erre lassan tanítani kell, még nem késő.

De te döntöd el, én ezt választom, ezt látom jónak.

Később sem lesz minden úgy, ahogy ő akarja, akármekkora könnyeket ejt, vagy ordít.

2011. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!