Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés, vagy a méhszáj nem...

Vetélés, vagy a méhszáj nem időbeni kinyílása volt a baj?

Figyelt kérdés
40 napra jött meg a mensim iszonyatos görcsökkel (soha nem görcsöltem ennyire), a vérzésem kevesebb volt a szokásosnál és darabos.Az ügyeletre nem tudtam bemenni, hiszen egyedül voltam otthon.Főzés közben jött rám,csak négykézláb tudtam közlekedni.
2009. jún. 21. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nagyon sajnálom de nagyon úgy nézki hogy vetéltél.Mielöbb menj el dokihoz hogy megnézze mindenrendeben van-e.
2009. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha volt pozitív teszted, akkor valószínű igen.Vagy már orvos is alátámasztotta a terhességet?Ilyenkor bármi lehet még az oka a vetélésnek, lehet hormonbaj, vagy pedig a baba nem lett volna egészséges.Ilyinkor még nem a méhszáj miatt indul be a vetélés, az már inkább a 20 hét fele szokott bajt okozni.Nekem is volt két vetélésem, nem tudták az okát.
2009. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom,de szerintem is vetélésnek néz ki!
2009. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ha vetélés, és kevés vér volt, akkor irány a doki, mert lehet, hogy nem tisztultál ki rendesen, és fent áll a fertőzés veszélye, ha vetélsz, akkor egy normál vérzésnél jóval többnek kell távoznia!


lehet, hogy "csak" egy rendhagyó mensi volt, ami nagyon fájt, de mindenképp az lenne megnyugtató, ha doki is látna és megnézné a méhed uh-val is, hogy bent is minden rendben.

2009. jún. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Feltétlenül menj el orvoshoz, nehogy szövődménye legyen a dolognak!

Én is elvetéltem már, de nekem művi befejezés kellett!

2009. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menj orvoshoz, ez még méhenkívüli is lehet, ha ennyire görcsölt.
2009. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!