Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesvitamintól lehet...

A terhesvitamintól lehet hányingerem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok még terhes, vagyis úgy gondolom, hogy nem mert rendesen megjött múlt hónapban és a teszt is negatív volt akkor, a nőgyógyászom ajánlotta, hogy 2-3 naponta vegyek be egy vitamint. Femibiont szedek, lehet, hogy attól van már egy hete hányingerem? Főleg este jön rám, de elég sűrűn nap közben is, pl most is. Soha nem voltam hányingeres, egész életemben alig volt.
2012. ápr. 23. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz bizony! Én Gravidát szedtem mikor terhes voltam a fiammal 1 hét után abba is hagytam a szedését,mert ahogy beszedtem rá 1 órára ki is hánytam :S! Sosem volt hányingerem a terhesség alatt így tudtam,hogy a vitamintól van!
2012. ápr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A femibiontól nekem is hányingerem volt. Én lecseréltem elevitre, attól semmi bajom nincs.
2012. ápr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Érdekes, mert van hogy nem is szedem két naponta, inkább 3-4. Pl utoljára talán pénteken vettem be egyet és tegnap este nagyon hányingerem volt.

Akkor lehet, hogy váltanom kéne.

2012. ápr. 23. 12:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, nekem meg pont az elevittől volt, és azt cseréltem femibionra. :)) Ki kell tapasztalni, hogy kinek mi a jó. :)


37 hkm

2012. ápr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az elevitet, én mindent kipróbáltam és az vált be a legjobban :)
2012. ápr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!