Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napot késet a menzeszem!...

10 napot késet a menzeszem! Meg jött meg volt 5 napig, de nem volt darabos meg gyengébb is volt! Mióta el múlt nagyon hányingerem van, fáj a fejem, szédülök, kis hasmenés is társul hozzá! Valami járvány vagy gondolhatok terhességre?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 01:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Tesztet esetleg nem próbáltad? 99% biztosságra megmondja, hogy terhes vagy-e vagy sem. Párszáz forint, drogériákban, patikákban kapsz.
2012. ápr. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene, hogy darabos legyen a menstruációd? Inkább vírusra gyanakodnék, nem terhességre.
2012. ápr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem mert sokan mondják,hogy attól mert menstruálsz még lehetsz terhes!én is vírusra gyanakszom inkább,de azért érdekelne menyi az esélye?tudom hol lehet tesztet venni azt is hogy menyiért,de nem akarok mert ezt durván 2-havonta el játszom és ha év eleje óta nem költöttem el csak tesztekre 10000-ft ot akkor semmit!nagyon szeretnénk babát és ha késik vagy kicsit rosszul vagyok már veszem is,de ez más olyan fúri!
2012. ápr. 19. 11:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Nőgyógyásznál, háziorvosnál jártál? Mondtad neki ezt a problémát? Talán tud javaslatot adni, esetleg gyógyszert, de mindenképp megér egy kivizsgálást.
2012. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de 5 napig menstruáltál, én tutira nem gyanakodnék terhességre. (persze tudom nagy ritkán előfordulhat) Nekem ha megjött a menszim, akkor eszembe se jutott, hogy terhes lehetek, hanem vártam a köv. hónapot, hátha akkor...

De ha ezek a tünetek, amiket írtál gyakran vannak nálad, akkor tényleg vizsgáltasd ki magad, lehet valami más van a dologban, vagy csak már pszichés alapon jönnek elő.

2012. ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy terhes vagy! De ha annyira aggódsz, akkor menj és vegyél tesztet ezen a párszáz forinton már nem múlik!:))
2012. ápr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sziasztok!vettem 2-tesztet egyiket megcsináltam tegnap este halványan de ott volt a második csik,ma reggel meg csináltam a másikat hát nyugodtan mondhatom hogy erös pozitiv tesztem lett!nagyon örülök neki!!! :-)))))
2012. ápr. 20. 11:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!:)))
2012. ápr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!