Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez normális érzés, vagy tünet...

Ez normális érzés, vagy tünet pár hetesen, vagy baj lehet?

Figyelt kérdés
Szombaton teszteltem pozitívat, akkor még csak egy napot késett, de tudtam, hogy végre összejött 7 hónap után. 2 napja olyan puffadásszerű hasfájásom van, szinte egész nap érzem. Előző babámmal nem éreztem ilyet, akkro is volt az elején puffadás, de nem fájt a hasam. Görcs,vérzés nincs. Lehet ez normális tünet, vagy nem jelent jót? Orvoshoz holnap megyek,kb 2 hetes terhes lehetek.Köszönöm válaszaitokat
2012. ápr. 23. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Az előző menzesztől kell számítani a terhességet szóval ha már késett is akkor minimum 4 hetes terhes vagy.....:) Amúgy a puffadás normális, szedj espumisan-t az segít.
2012. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, én is így voltam a terhességeimnél.

Ne aggódj! A doki sajnos még semmit sem fog látni, ne kenődj el! 6 hétnél korábban nem érdemes elmenni dokihoz, ha UH-on is szeretnéd látni a babádat.

2012. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális, ne aggódj. De olyan, hogy 2 hetes terhesség tulajdonképpen nincs, mert az utolsó menstruáció első napjától számolják a terhességet, szóval már 4 hetes terhes vagy, és az 5. hétben jársz. Orvos még nem valószínű, hogy látni fog bármit is, ráérsz jó 2 hét múlva elmenni.
2012. ápr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!