Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 3 ovu tesztet megcsináltam...

Már 3 ovu tesztet megcsináltam és ott a csík, igaz jóval halványabb mint a controll vonal. akkor ez biztos hogy nem jelez peteérést?

Figyelt kérdés
A ciklusaim ÁTLAGOSAN 31 naposak, ezért kezdtem el a 16.napon a tesztelést de semmi.igaz ebben a hónapban a mikroszkóp mutatott páfrányosat,de azt kb mensi után 5-6nappal,az nem lehet szerintem.akkor nincs peteérésem?a melleim már 3 hete majd leszakadnak, duzzadtak és eresek.
2008. ápr. 19. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy babás vagy, csak az előző mensid még rendben megjött?
2008. ápr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az tény hogy csak 3napig(2-5-ig)volt meg és kevés is volt,csak én ezt nem tudom mihez viszonyítani mert már többször volt ilyen mensim.

Ja és többször volt hányingerem és szédülés, de ezek már elmúltak.csak a cicim fáj és néha szurkál a hasam.

lehet hogy tesztelnem kéne?

2008. ápr. 19. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Mensi után is lehet (akár rögtön is) peteérés. Simán lehetsz terhes! TESZTELJ gyorsan!!!!!!!!!!!!
2008. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Izgulok, majd írd meg az eredményt!
2008. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!