Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyivel nehezebb 2 gyerekkel...

Mennyivel nehezebb 2 gyerekkel, mint eggyel?

Figyelt kérdés
Késik és lehet baba. Van egy édes kis 20 hós fiam. A párom nagyon szeretné, én viszont félek. Sajnálom a fiam is, hogy elveszek tőle a figyelmemből. Hogy viszonyulnak a nagyobbak a picihez?
2012. ápr. 23. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Előbb utóbb féltékeny lesz a nagy, ezt nagyon nehéz elkerülni. Sokat kell vele foglalkozni, többet mint eddig. Plusz ott a pici is. Sok munka, nagyobb feleősség, kevesebb pihenés, de sokkal nagyobb öröm is. Nekem 18hós volt a kislányom, mikor megtudtuk, hogy jön a kistesó. Én is nagyon féltem, de nem olyan vészes, mint azt hiszed. Bele kell jönni. De hiszen így volt a fiaddal is, nem? :)

És gondolj csak bele..másoknak egyszerre van kettő (vagy több) egykorú:D Az sokkal neccesebb lehet :)


Ne félj, nagyon boldogok lesztek. Szívből gratulálok!

2012. ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyobb a korkülönbség,de élvezem minden percét.

Sokszor a nagy jobban leköti a picit,mint bárki vagy bármi más...

Rosszabb volt míg egyke volt.

És az anyai szeretetem megduplázódott,szóval nem kell rajta osztozkodni:)

2012. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2012. ápr. 23. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb a korkulonbseg (2-3 ev), konnyebb 2 gyerekkel, mint 1-el (csak az eleje nehez, amig ki nem alakul egy program)
2012. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na én leszek az ellenvélemény. Nekem van egy 3 éves angyalom, és egy 4 hónapos kisfiam. Nekem iszonyú nehéz, nem kétszer annyira, hanem sokkal sokkal, a pici rettentes hasáfjós, csak kézben van el, és iszonyúan szenvedek ettől, mert a nagyobb nagyon megsínyli ezt, úgyhogy én nem vallom azt, hogy könnyebb kettővel mint eggyel. Ezt gyereke válogatja. Ha olyan lenne a babám, akit le lehet tenni és szépen eljátszogatna magában, akkor talán igaz is lehetne, de nem ilyen, úgyhogy vért izzadok minden nap. Ettől független nem adnám semmiért, de bavallom nagyon várom már, hogy nagyobb legyen.
2012. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16 hónap a korkülömbség nálunk, és nagyon jó két gyerekkel!!!
2012. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem 2,5 év van köztük, tehát annyi, mint nálatok lesz.

nehezebb sokkal:) nem kétszer annyira, hanem sokszor annyira nehezebb.:) én sokszor nagyon ki voltam, mondjuk nekünk nincs segítségünk. most a kisebb is már 1 éves, már sokkal könnyebb, de a nap minden perce be van osztva.

viszont: látni azt, hogy mennyire imádják egymást, az mindent megér:))))

2012. ápr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!