Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg igaz h. a nő rendszere...

Tényleg igaz h. a nő rendszeres orgazmusa gátolja a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Az egyik rokonom azt mondta h.próbáljak ne elsülni szeretkezés közben,mert az gátolja h.sikerüljön teherbeesnem....Ez tényleg igaz????? Aki tud segitsen,köszönöm

2012. ápr. 24. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek éppen az ellenkezője igaz. Az orgazmus hatására előfordulhat váratlan peteérés akár idő előtt vagy után is. Nekem így fogant a kislányom. Szóval emiatt ne aggódj. A rokonod kicsit tájékozatlan, keveri a szezont a fazonnal.
2012. ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez butaság, ahogy írták mér előttem. Ha orgazmusod van, jobban csúszol, épphogy több az esélye, hogy eljut egy kiskatona a célig.
2012. ápr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy!!!! Sőt!!!! Én lazán elsőre összehoztam mind a két gyerkőcömet, igyekeztünk úgy szerelmeskedni, hogy egyszerre legyen orgazmusunk, mert akkor kinyílik picit a méhszáj és szinte magába szívja a spermákat :)
2012. ápr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem válaszolókkal! Én is úgy tudom, hogy az orgazmus még jó is ilyenkor! :)
2012. ápr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan úgy van, ahogy előttem írták. Az orgazmus nem hogy gátolja, de még inkább segíti a dolgot.
2012. ápr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget.Akkor megnyugodtam...
2012. ápr. 24. 11:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

legyen egyszerre orgazmusotok, az a tuti :)

ilyen butaságot már régen hallottam egyébként, mint amit a rokonod mondott neked. (középkor :D )

2012. ápr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rokonod nem túl járatos a dolgokban... :D
2012. ápr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amúgy hogy van vagy nincs orgazmusa a nőnek, az nem befolyásolj a megtermékenyülést, ha épp peteérése van, akkor orgazmus nélkül is simán megtermékenyül (pl. erőszak :o( ) viszont egy jó orgazmus előbbre hozhatja pl. pár nappal az amúgy is készenlétben lévő peteérést.

8-as

2012. ápr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!