Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan vicces/aranyos/kínos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan vicces/aranyos/kínos sztorid egy csajjal vagy fiúval amikor az eset után elkezdtetek járni egymással?

Figyelt kérdés
Nekem pl az, hogy egyszer mentünk valahova kirándulni, jól lefárasztottuk magunkat.Visszafelé a buszon volt egy kis helycserés támadás, ezáltal odaülhettem a lány mellé aki tetszett nekem és én is neki. De elaludtunk és amikor felébredtünk egymásba voltunk gabalyodva:D, és alig tudtuk magunkat kiszabadítani vagy inkább nem is akartuk::D. Azóta "élünk" boldogan.
2010. jún. 4. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
13%

beb@sztam, dugtam az egyik haverommal a hóban egy fa alatt egy parkban, azóta boldog kapcsolatban vagyok vele :D


15/L

2010. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az szép.
2010. jún. 4. 18:38
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Az elsö, nagyon büszke lehet magára, csak így tovább, kellenek ilyenek is a világnak!
2010. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%

büszke is vagyok, mert már 4 hónapja a barátommal vagyok, akit nagyon szeretek :D akinek nem tetszik, az maradjon magának, én így élek :P

15/L

2010. jún. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem irigykedek, örülök, hogy vannak ilyenek, akiket a sarokban, fa alatt stb helyeken lehet kúrni és ki is használom!
2010. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
örül h 15évesen megb@szták,és 4 hónapja komoly palija van:D
2010. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%

most mért ne örüljek? :D jó dolog mindkettő. :P

15/L

2010. jún. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

pfff büszke lehetsz magadra 15 évesen, 4 hónap nagyon komoly...

Viszont a kérdező sztoryja aranyos :o)

2010. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Hát hogyne lenne! Volt a haveri körben egy lány, nagyon bejött, de ő mindig közömbösnek tünt( csak barátok). Egyszer egy buli után felmentünk haverom albérletébe, ami elég tágas volt, két másik sráccal lakott ott. Az alvást úgy tudtuk megoldani, hogy kettesével alszunk. Mivel haverom a csajával volt, így mi ketten kerültünk egy ágyba, ami az egyik albérlőtársáé volt. Mi lefeküdtünk aludni, a srác még a sarokban szerelte a sz.gépét. Valahogy úgy alakult hogy a csaj hozzámbújt, és így próbáltunk aludni. Persze én nem tudtam, be voltam indulva mint az állat. Elkezdtem barátilag símogatni a hátát, nyakát, stb. Azt vettem észre hogy egyre engedékenyebb lesz, már a hasát kínálta, ő is elkezdett simogatni, mindenfele. teljesen beindultunk mind a ketten, bugyiban benne voltam nyakig, ő is a gatyámban. elkezdtünk csókolózni, én pedig reflexböl elkezdtem vetkőztetni. Feltérdelt az ágyon, kinyújtózott, én gyengéden levettem a fölsőjét, melltartó addigra már nem volt rajta. Éppen elkezdtem csókolgatni a melleit, mikor egyszer csak a hátunk mögül egy hang: -Bocs gyerekek, én akkor most kimegyek, de fejezzétek be nyugodtan...

A számítógépes srác közben meg szerelte a gépet a sarokban...ami teljesen kiment a fejünkből.

2012. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez az utolsó sztori annyira jó... :D Kíváncsi lennék, hogy együtt vagytok-e még.
2018. dec. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!