Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hozzáértők, légyszi kiértékeln...

Hozzáértők, légyszi kiértékelnétek a 3. napi hormoneredményeimet?

Figyelt kérdés

Pajzsmirigy:

T4-14,580 pmol/l

T3-5,800 pmol/l

TSH 2,270 mlU/l


Nemi hormonok:

FSH 4,2 IU/L

LH 4,8 IU/L

PRL 456 mIU/L (prolaktin)

E2 154 pmol/L (ösztradiol)

PGN 1,50 nmol/L (progeszteron)

TTE 1,3 nmol/l (totál tesztoszteron)

Szexuál hormon kötő fehérje 41,0 nmol/L

DHS 6,5 umol/l



2012. ápr. 25. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A prolaktin picit emelkedett, de még nem lépi át a határértéket, alapvetően jók ezek az értékek.


A TSH emelkedett, 1,5 alatt kellene lennie, ebben az irányban kell mozgolódni.

2012. ápr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Vajon ez a két emelkedettebb érték miatt nem sikerült eddig a babánk, vagy ezek még nem olyan vészesek?

2012. ápr. 25. 13:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát a prolaktin ilyen szinten nem hinném, hogy hat, a TSH már inkább lehet a háttérben. Az orvosod tudni fogja, hogy mi a teendő. :)) Drukkolok, hogy hamar sikerüljön! :))
2012. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy :-)
2012. ápr. 25. 13:30
 5/12 anonim ***** válasza:
A TSH a T4-el együtt nézve pajzsmirigy problémára utal. Igazuk van az előttem hozzászólóknak, azt be kell állítani legalább 1,5 körülire, és már jöhet is a babuci!!!! A többi rendben
2012. ápr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Azok alapján, amiket olvastam, én is így "diagnosztizáltam magam". De nem akarok okoskodni, kíváncsi leszek, mit mond a dokim.

Ma voltam a 21. napi vérvételen (bár ez most furcsán jött ki, mert 20. napon volt most csak pé-m.) Következő mensi után megyek petevezeték-átjárhatósági vizsgálatra. És ez után összeülünk a dokimmal és megbeszéljük, hogy a vizsgálatok alapján mik a teendők. Több mint két éve nem jön a baba. De remélem a nyáron már felénk is repül a gólya :-)

2012. ápr. 25. 13:40
 7/12 anonim ***** válasza:
kíváncsi leszek, mit mond az orvosod a TSH-ra, mert nekem se a nőgyógyász (voltam többnél is), se az endokrinológus nem adott semmit a 2,5-ös tsh-mra. azt mondták, ez jó!
2012. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Pontosan ezért írtam azt, hogy én is kíváncsi leszek! Mert már hallottam olyat is hogy az endodoki javeszékelt a 2 fölötti értéktől, meg olyat is, hogy azt mondták 3-ig jó a teherbeeséshez is.

Mindenképpen megírom, hogy mit mondott az orvosom. Bár ő nem endokrinológus, de ha jól tudom foglalkozott ezzel a területtel is, és nőgyógyászként is nagy szaktekintélynek számít :-)

2012. ápr. 25. 18:34
 9/12 anonim ***** válasza:
köszi! nagyon várom, mit mond az orvosod a tsh-ra! :)
2012. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Na, mi újság? Mit mondott az orvosod???
2012. máj. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!