Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6. vagy 7. dpo-n vagyok,...

6. vagy 7. dpo-n vagyok, reggel jósteszteltem, látszik a második csík. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy még korai, de volt itthon pár darab, kipróbáltam. Babát szeretnénk a párommal már egy ideje. Ovu utáni naptól tiltott területté váltak a melleim. :) Az előző ciklusokhoz képest semmi alhasi feszülés, szurka, tök jól vagyok, pedig ez már ovu előtti napokon kezdődött mindig. Ha nem jelzés értékű, akkor mitől lehet? Kb. 9 napom van a nem vártig.

2012. ápr. 26. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha a tesztről teszel fel képet akkor esetleg megtudjuk mondani van e második csík ;)
2012. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
őőőő, ez valóban hasznos lehet... :D Intézkedem! :)
2012. ápr. 26. 11:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha jól értem akkor ovu tesztel teszteltél, mert az a jós teszt. Én a helyedben nem hinnék neki, mert én is próbáltam már, de nekem mindig hazudott. 4 napig szépen erősödött, nemvárt napján csináltam is egy 10-es erősségű terhességi tesztet, de olyan nega lett mint a huzat. Még aznap du. meg is jött. Szerintem a jósteszt az tényleg annyit ér mint a jóslás, vagy úgy lesz vagy nem, de inkább nem!
2012. ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

[link]


A fényképezőm lemerült, akkor tudok élesebbet csinálni, de azért ezen is látszik. :)

2012. ápr. 26. 11:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nem érdemes erre alapozni, mert vagy bejön, vagy nem. Valóban olyan, mint a jósnő. De drukkolok, hogy baba legyen! :)
2012. ápr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van 2. csík igen! Bár ahogyan előttem írták nem szabad a jós tesztre alapozni! Várd ki a nem várt napját és akkor tesztelj egy rendes tesztel! Drukkolok,hogy pocak lakó legyen! Első voltam!
2012. ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a drukkot! :) Több, mint féléve próbálkozunk, közben jártam dokinál, először endometriozisosnak, aztán PCOSnak állítottak be... Szóval már volt pánik, kétségbeesés, őrület, óriási elkeseredések a ciklus végén. Most is nagyon szeretnénk, de nem halunk bele. :) Ez az első hónap, hogy nyugodt vagyok, remélem ez jó jel. :)
2012. ápr. 26. 12:01
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem akarlak elszomorítani, de inkább egy rendes terhességi tesztet csinálj. Főleg, hogy még a 6-7 napon még csak vándorolgat a petesejt és csak mostanság fog beágyazódni. Nagyon nehéz várni én sem lettem egyszerűen terhes, de amikor ezt csináltam és beleéltem magam és nem voltam babás jó nagy csalódás volt.:((

Inkább várj amíg nem jön el a nemvárt napja és akkor tesztelj egy terhességi tesztel.

27hkm

2012. ápr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! Igyekszem nem rágörcsölni. Legalább ez a szép idő segít elterelni a figyelmem. :) Türelem "rózsát" terem, remélem! :)
2012. ápr. 26. 14:32
 10/12 anonim ***** válasza:

Az ovuteszt "jóslásra" csak akkor megfelelő, ha minden nap, ugyanabban az időben csinálod, és legalább 4-5 napig folyamatosan, abból látszik már hogy erősödik-e.

EGyébként ez a kép nem jelent semmit sajnos. Az LH a szervezetedben mindig jelen van, hol több, hol kevesebb, ezért lehet halvány pozit tesztelni a ciklus bármelyik napján is.

Anno nagy tesztelő voltam én is. Jósteszteltem, és nekem a 9-ik dpo-tól már szépen erősödött. Aztán a 11-12-n még jobban, csináltam egy 10-es HCG-t, és ott volt a csík!

A 6.-7.dpo nagyon korai még. Amiket leírtál tüneteket "normális". Én is így szoktam lenni, pedig nem vagyok babás. Ha pco-t diagnosztizáltak, mit szedsz rá? Hogy kezelik? Pajzsmirigyedet nézték már?

Én 6 (!) évig vártam a babára, és teljesen véletlen derült ki hogy Pco + pajzsmirigy problem. Kaptam gyógszert októberben, januárban terhes lettem. :)

2012. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!