Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6. vagy 7. dpo-n vagyok,...

6. vagy 7. dpo-n vagyok, reggel jósteszteltem, látszik a második csík. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy még korai, de volt itthon pár darab, kipróbáltam. Babát szeretnénk a párommal már egy ideje. Ovu utáni naptól tiltott területté váltak a melleim. :) Az előző ciklusokhoz képest semmi alhasi feszülés, szurka, tök jól vagyok, pedig ez már ovu előtti napokon kezdődött mindig. Ha nem jelzés értékű, akkor mitől lehet? Kb. 9 napom van a nem vártig.

2012. ápr. 26. 11:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Akkor addig nem pazarlok, majd a 9. Dpon nekiállok. Mikor félévig nem történt semmi, és iszonyatosan fájt a mensim, elmentem dokihoz, aki endora tippelt, ezért tovább mentem. A köv. doki csinált hormontesztet, meg ultrahangot. A hormonjaimmal nem volt semmi gond, az ultrahangon gyöngyfüzért látott. A mostani mensim előtt 2 napig kataflamot kell szednem, meg a napján, ha nem fog fájni, akkor ezt megoldottuk, nem endo miatt van, és a köv. ciklusban fogok kapni PCOS gyógyszereket. Azt nem mondta mit, de biztos babahozó, mert mondta, hogy csak akkor kapok olyat, ha babát akarunk. :-) Remélem még előtte összejön, ebben a ciklusban! :-)
2012. ápr. 26. 22:30
 12/12 anonim ***** válasza:

PCOS mellett egyébként nem jó jóstesztelni!


Egy szintén PCOS, tapasztalt kismama:)

Sikerülni fog, ne aggódj, drukkolok!!! :)

2012. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!