Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzés, de hogyan?

Hőmérőzés, de hogyan?

Figyelt kérdés

A dokim azt mondta, hogy 3 hónapig mérjem az ébredési hőmet. Azt mondta, mindegy hogy mikor mérem, nem kell ugyanabban az időpontban, csak az a lényeg, hogy 3 órával a mérés előtt teljesen nyugodtnak kell lennem (nyugodtan kellene aludnom), mert csak akkor értékelhető az eredmény.

Nem tudom, hogy mitől, de csak az első reggel sikerült úgy mérnem, hogy előtte ébredtem. Onnantól kezdve, nem tudok nyugodtan aludni, arra ébredek, hogy forgok össze-vissza, vagy 5 órakor el kell mennem mosdóba és ugye, akkor, már a 7 órai mérés nem mérvadó.

Mit tegyek?

Általában 36,8 körüli értéket mérek, az első alkalommal volt 36,4.


2012. ápr. 26. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is felkelek hajnali 4-kor (akkor megy a párom dolgozni), utána fél 7-kor kelek és akkor mérem a hőmet!
2012. ápr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!