Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő telt el az 1....

Mennyi idő telt el az 1. babád után a másodikig?

Figyelt kérdés
2 hónapos a fisfiam, aki abszolút anyatejes, így elvileg nem vagyok fogamzóképes. Még nem jött meg a menzeszem szülés óta. A várandósság minden gyanújelét tapasztalom magamon, de elképzelhető, hogy pszichés, mert nagyon szeretnék még egy babát! Veletek fordult már elő hasonló? Lett már valaki várandós ennyire hamar? Ha igen, tudott tovább szoptatni?
2012. ápr. 26. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Az első három között 2,5 év.A harmadik és a negyedik kötött 7 év.

Ez tuti pszichés!

Miért szeretnél még másikat,hisz ott a 2 hónapos babád?Babázd ki magad aztán jöhet a következő.


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

3 hònapos volt a " nagy " mikor terhes lettem.


Szoptattam, nem is keveset, igaz nekem a 2. hònapban mindkèt szülès utàn megjött.

2012. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. babámat két perccel követte a 2. babám ;)


Anyukám példáját tudom amúgy felhozni, ugyanis köztem és a bátyám között 11 hónap van, szóval igen korán megfogantam. Tesóm nem sokáig szopizott, talán a terhesség miatt, nekem meg már abszolút nem jutott tej, tápis voltam.

2012. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam 20hónap van a két lányom közt. :)
2012. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12 év van a gyerekeim között
2012. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Azért gondoltam, hogy pszichés, mert annyira csodálatos volt megszülni a babámat, és 9 hónap után a karomba venni, hogy máris vágyom a következőre...! :-)


De ezek szerint van itt olyan, akivel előfordult hasonló.. lehet hogy csinálok egy tesztet. :-)

2012. ápr. 27. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!