Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt akinek a hasmenés is a...

Volt akinek a hasmenés is a terhesség tünetei között volt?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 27. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Mindenkinél más tünetek jelentkeznek,kinél hányinger,hányás,görcsök,hasmenés,szédülés,rossz kedv stb! Tehát igen lehet a hasmenés a terhesség jele ugyanakkor vedd figyelembe,hogy most lappang a levegőben egy hasmenéses vírus is! Mikor kéne lennie a nem vártnak?

2012. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Igen,nekem az volt.Elötte pár nappal ment a hasam.Aztán szépen el is maradt.Sőt szülés elött is volt.
2012. ápr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Ma vagyok a 24.napon és általában 26 szokott lenni de sajnos változó.

2012. ápr. 27. 09:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig mensi előtt ment egy kicsit a hasam.

Állítólag ez normális. Valahol olvastam,hogy az alhasi vérbőség indítja be.

Amikor babás lettem szorulásom volt!

De tudod,hogy mindenki más. Még simán lehet baba!

2012. ápr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem ma van először hasmenésem,sűrű pisilés pár napja.Mensi előtt volt nektek esetleg gyakori pisilés?főleg hajnali a furcsa nekem,soha nem volt.
2012. ápr. 27. 09:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre megint azt tudom írni ,mindenkinél más...változó! Várd ki azt a 2 napot és ha nem jön meg csinálj egy tesztet,szerintem egy 10 es érzékenységűt,mert az kevés hcg-t is kimutatja a szervezetben ha az pozitív akkor rá 1-2 nappal csinálhatsz egy kevésbé érzékeny tesztet is!
2012. ápr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasmenésem volt pár napig... és nem, nem voltam beteg! rá 4 napra pozi lett a teszt.
2012. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
nekem terhességem utolsó napjáig ment a hasam. Minden evés után rohantam a wc-re. Szörnyű volt! Közben hányinger, erős, fájdalmas görcsök. Az esetek 90%-ban feküdni bírtam és wc-re rohanni. Én megutáltam a terhességet, nagyon nehezen bírtam. :(
2012. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A nagynénémnél mindkét gyerkőcnél a hasmenés volt az első a tünetek között, tehát, igen lehet.
2012. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
90%
Nekem tegnap óta megy a hasam,de csak evés után,görcsökkel. Ma reggel pozitívat teszteltem.
2018. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!