Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Merional 75 NE injekciót aki...

Merional 75 NE injekciót aki használt mennyi ampulla után sikerült beindítani a peteérést?

Figyelt kérdés
Már 3 ampullával kaptam és tegnap voltam uh-n és az endometrium 10 mm és a legnagyobb tüszőm 11 mm. Írtak fel még 3 ampullát és szerdán kell visszamennem uh-ra és vérvételre.
2012. ápr. 28. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Hányadik napon voltál uh-n??

Én is most szúrok majd..!

2012. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem pco-m van. Provera-val jött meg a menstruációm a 3. naptól szedtem 5 napig napi 2X1 cloty-t. A 10. napon mentem először uh-ra. Nem láttak domináns tüszőt. Visszahívtak a 14. napon akkor már az endometrium 8 mm és 11 mm-es tüszőm volt. Írtak fel 3 ampulla merionalt és tegnap a 17. napon voltam megint uh és még mindig csak 11 mm-es a legnagyobb tüszőm de az endometrium már 10 mm! Most megint kaptam 3 ampullával és szerdán megyek vérvételre és uh-ra az lesz a 22. nap. Most addig injekcióznak míg be nem indul a peteérés.
2012. ápr. 28. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja értem!Van itt egy csaj fent a gyakorikérdéseken neki is ugyan ez van,mint neked,de neki a closty és 2 merional elég volt és a következő hóban stimuláció nélkül lett neki peteérése!
2012. ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is PCOm van, és már 3-szor Merionallal volt tüszőérésem, viszont megfelelő nagyságú mindig csak 11-12 ampulla után lett.
2012. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát, akkor még lehet én is kapok pár ampullával :(

De ez legalább segít, vagyis remélem!

2012. ápr. 28. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!