Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha ebben a hónapban kihagytam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ebben a hónapban kihagytam 2 tablettát, de a barátommal gumi nélkül voltunk együtt úgy, hogy minden alkalommal belém élvezett, hány százalék az esélye, hogy terhes vagyok kb?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 01:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem speckó fogamzásgátlóm van, de ott rá ven írva hoyg szigorúan tilos egyet s kihagyni, mert elveszti hatását.

Szóval akár lehet esély, de nem akarlak megijeszteni

2011. febr. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Senki sem tudja, de van rá esély. Persze attól is függ mikor hagytad ki, és mikor szexeltetek.

De ez a kérdés nagyon jól mutatja, hogy még a fogamzásgátló szedéséhez is kellene minimális intelligencia.

Ha elolvastad volna a tájékoztatót, akkor tudtad volna, hogy kihagyott tabi után egy hétig kell kiegészítő védekezés. Gondolhatod, hogy nem poénból írják rá...

2011. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elutaztam 2 napra és mindent bepakoltam,természetesen csak a fogamzásgátlót felejtettem el.Siettem haza,ezért nem is tudtam 2 napnál tovább maradni.

Amúgy meg teljesen emberi dolog megfeledkezni róla.

Köszönöm a válaszokat.

2011. febr. 13. 13:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Megfeledkezni róla tényleg emberi dolog, nem is ezzel van a gond. Hanem ha tudod, hogy elfelejtetted, akkor azért lehetne annyi felelősségérzeted, hogy használsz gumit:)
2011. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,ez igaz.Az a baj,hogy nagyon rászoktunk gumi nélkülire és ha mondom neki,hogy kéne használni,mindig mond valamit,hogy ne kelljen,mert ő nagyon nem szereti vagy mondja,hogy nincs most nála,pedig már mindketten lázban vagyunk..
2011. febr. 13. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor talán érdemes lenne a barátoddal komolyabban elbeszélgetni. Már bocs, de ha te megteszed azt, hogy szedsz tablettát, tehát 9%-ban csinálhatja gumi nélkül, akkor nem lenne alap, hogy pár alkalmat kibír gumiban azért, hogy ne kockáztassa a testi és lelki egészséged?

Utálom az ilyen önző embereket.

2011. febr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is szedek fogamzásgátlót. már 3éve.. De még most is utána olvasok dolgoknak. 2 tablettát ha elfelejtettél bevenni, akkor igen, lehetsz terhes! Ezt minden tájékoztatóban irja!
2011. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!