Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elment és kicsúszott belőlem,...

Elment és kicsúszott belőlem, de a gumi maradt. Hány százalék esély van rá hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
a párom miután elment bennem, valamilyen úton-módon kicsűszott belőlem, de a gumi bennem maradt, habár felfogtam hogy ő nincs bennem nem tudatosult egészen, ültem még rajta utána egy 5 percet kb, a kérdés az lenne hogy hány százalék esély van a terhességre?
2009. júl. 6. 08:56
 1/4 anonim válasza:
35%
36,8432% egészen pontosan
2009. júl. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Gumival nem ajánlott a lovaglópóz, mert a gumi könnyen lecsúszhat, ezt már én is tapasztaltam!
2009. júl. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj.
2009. júl. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 ismim volt már ilyen helyzetben,,nőgyógyászhoz került mert nem tudták leszedni a gumit,,,a doki azt mondta neki,,hogy hatalmas szerencse kell hozzá,hogy ne maradjon terhes,,,nem lett az,,de azóta óvatosabbak,,,szerintem 1 terhességi tesztet mindenképp csinálj,,,
2009. júl. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!