Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha a barátom...

Lehetek terhes, ha a barátom ujján egy kevés sperma maradt, és úgy ujjazott meg?

Figyelt kérdés
Az ujja a hüvelyem bejáratától nem messze volt. Úgy tudom a hüvely savas pH-jú, és itt a spermiumok elpusztulnak. Van okom félelemre?
2009. jún. 22. 18:43
 1/8 anonim válasza:
lehetsz
2009. jún. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ahhhh...igen lehetsz!
2009. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

ahhhhh-os vok


ha tényleg savas lenne,akkor hogy lehetnél terhes???

2009. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még jó hogy lehetsz... De mi a f@szért kell spermás kézzel megujjaznia? Te meg miért hagyod? Hát erre csak azt tudom mondani, hogy megérdemlitek, már ne is haragudj...
2009. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ahhhhos: tényleg savas, de ez nem jelenti azt, hogy nem éli túl minden spermium.
2009. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez most komoly?


pláne, hogy lehetsz, honnan tudod, hogy biztosan maradt sperma? a sperma pár percig él a tárgyakon, kézen, szóval lepedőtől is terhes lehetsz, ha odaterpesztesz, ahol az "anyag" van. A sperma egy nagyon virulens, okkosan programozott sejt, amelyik ha a nyálkahártyád közelébe kerül a kémiai hatások segítségével elkezd haladni a petesejt irányába, amit meg is tud termékenyíteni. Nagyon sokféleképpen lehet teherbe esni a klasszikus szexelésen kívül is, a legjobb, ha kordában tartjátok egy ÓVSZER segítségével!

2009. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az ő kezére nagyon minimális mennyiség mehetett csak az én kezemről ... eltelt 10-15 perc, és utána ért hozzám.
2009. jún. 22. 19:00
 8/8 anonim ***** válasza:

hát még ez sem megnyugtató, tíz nap két hét elteltével tesztelj, és ha negatív, vagy megjön megnyugodhatsz.


amúgy meg ha utiólag aggódsz, akkor amikor csináltad, hogyhogy nem jutott eszedbe? ezt nem értem, hogy valaki csak később ennyire óvatos.


mondjuk szerintem túlparázod, de kizárni nem lehet és amíg meg nem jön úgysem nyugodhatsz meg.


utsó voltam

2009. jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!