Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom, hogy vetéltem,...

Nem tudom, hogy vetéltem, vagy más a baj?

Figyelt kérdés
Kb két hete volt meg a mensesem, szóval amikor együtt voltam a párommal, akkor kb a peteérés időszakában voltam.Pénteken, este fájt a hasam, és elkezdtem vérezgetni, erősen,élénkpiros volt és erőssebb mint amikor menstruálok de a görcsök nospára elmúltak.Vasárnap estére a vérzés elmúlt, és alig van már pár csepp.A munkahelyemről nem engedtek el, ma, hogy megnézessem magam,és csak szerdán tudok elmenni egy magánorvoshoz, késő délután, de addig is aggódom.Ez lehetett vetélés, vagy esetleg az idegeskedéstől, vagy felfázástól véreztem volna.Sajnálnám, ha vetélés lenne,mert már tervezzük a babát, egy ideje, a felfázás, és az idegeskedés se lenne jobb, de tudatilag, talán jobban elviselném.Szóval, ha esetleg volt már másnak is ilyen, akkor mondja meg legyen szíves, hogy ez lehet vetélés,vagy felfázástól vagy az idegeskedéstől?Kétségbe vagyok esve, és elkeseredett.
2009. jún. 22. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de a doki mér akkor sem tudja megmondani biztosan, hogy vetélés volt-e, ha azonnal elmentél volna orvoshoz. minden esetre azért nézesd meg magad, mert ha mégis vetéltél, annak lehetnek következményi, ha nem tisztultál ki teljesen.
2009. jún. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!