Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már köztetek olyan, aki...

Volt már köztetek olyan, aki egyáltalán nem érezte, nem vette észre a beágyazódást és babás lett? Nálam lehetett beágyazódás az az 1 tizedes hő leesés?

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 23. 09:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia csak biztatni tudlak jókor voltatok jó helyen...:-))

És nagyon hasonló a görbéd az enyémhez és az jó nézd csak!Én sem éreztem semmit sem ne aggodj ha fent marad a hőd mint nekem nyert ügyed van!:-))Küldöm a drukot!Meg a gólyát! [link]

2009. jún. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást!!! :) Tényleg nagyon érdekes kettőnk hője. :) Nektek pedig boldog Baba várást!!!:)
2009. jún. 23. 09:35
 3/17 anonim ***** válasza:
Ezt ugy hivják trifázisos babás görbe elvileg az a jó ha ilyen...:-)) Ugyhogy a Tiéd is nagyon szép és minden esélyed megvan rá!Drukkolok nagyon!Köszönjük!
2009. jún. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is jókor voltatok együtt. Én sem éreztem a beágyazódást, viszont a hőm nem is emelkedett meg csak picit, látod az sem mérvadó, mindenki más.
2009. jún. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszönöm csajok a válaszokat és a biztatást! :) Ti mióta próbálkoztok?
2009. jún. 23. 09:40
 6/17 A kérdező kommentje:
bocsánat, próbálkoztatok?
2009. jún. 23. 09:41
 7/17 anonim ***** válasza:
Én az vagyok aki a görbét ferakta:elsőre összejött a baba.Biztosra akartuk menni ezért mértem a hőmet megregisztráltam be a ciklus.hu ra ott amit a naptárba kiirt nap hogy mikor lesz/volt ovum tényleg akkor volt viszont a diagrammra rosszul huzta be.Lényeg hogy sikerült..:-)Szoval mást nem vetettünk be nem volt kispárna meg gyertyaállás..felül voltam és összejött.sztem nem ezen mulik...Szoval az első próbálkozás volt...:-)Nektek?
2009. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
szerintem nem igazán lehetett beágyazódás az egy tizededes leesés (kicsit korai), de az mindenképpen jó jel, hogy utána még feljebb ment... viszont nagyon alacsony az alaphőd. hol méred? nekem a ciklus második felében baba nélkül is 37 fölé megy, tudom, hogy nem vagyunk egyformák, de az alacsony hő mögött is lehetnek problémák.
2009. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mi már 6. hónapja próbálkozunk! A hőmet nyelv alatt mérem. A nődokim azt mondta, nem az a lényeg, hogy milyen magas az alaphő, hanem, hogy elmozduljon felfelé az alaphőtől a hő a ciklus második felében.
2009. jún. 23. 10:08
 10/17 anonim ***** válasza:
Ismét a görbés vagyok hát akkor még jobban drukkolok.Sztem nagyon igéretes a görbét ird meg hogy mi lett ha tesztelsz!Minden esélyed megvan rá!
2009. jún. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!