Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vélemények, tapasztalatok a...

Vélemények, tapasztalatok a fogamzásgátló kúpról?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem az egyik barátnőm azt használta, és terhes lett. nem elég biztonságos módszer, ha nem akarsz gyereket, nem ajánlom.
2012. máj. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz gyereket, akkor önmagában semmiképp se használd..

Megszakítással vagy pesszáriummal együtt okés, de anélkül ne...

2012. máj. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Van egy 16 hónapos fiam,még nem szeretnék másikat.

A gyógyszert elfelejteném bevenni,a spiráltól tartok,az injekció sem 100%-os,ezért gondoltam erre!

2012. máj. 1. 14:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Én akkor használtam, amikor nem akartunk gyereket, de ha becsúszott volna akkor nem lett volna baj. Szóval egy évig használtam, én nem lettem terhes. Jelenleg spirálom van, nekem azzal sincs semmi gondom.
2012. máj. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Óvszer?

Vagy beállítod a telefonod és akkor nem felejted el a tabit.

vagy hüvelygyűrű, amit havonta egyszer kell feltenni, levenni...azt már csak nem felejted el:D

Vagy használjátok a kúpot megszakítással.


Van elég lehetőség..

2012. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Átlag 7es a pearl indexe. 100-ból 7 esetben nem a legjobb módszer. És akkor még tökéletesen használtad! Én nem vágnék bele, ha semmiképp nem akartok babát!
2012. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A hüvelygyűrűre még nem gondoltam,de utána nézek.

Köszi mindenkinek!

2012. máj. 1. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!