Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tojásfehérje szerű nyúlós...

Tojásfehérje szerű nyúlós váladék egy hajszálér szerű vérrel beágyazódás jele is lehet? Csak egyszer volt ilyen, egy hete- másfél hete. Már késik 17 napja de a derék fájáson kívül semmi előjele nincs hogy megjönne. és mintha nőtt volna a mellem

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
17 napja késik és nem csináltál még tesztet??
2012. ápr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csináltam tegnap de alig látható nagyon nézni kellett hogy észre vegyem pozitív.de holnap reggel csinálok egy újat
2012. ápr. 13. 18:27
 3/7 anonim ***** válasza:
A tojásfehérjeszerű folyás és a vér inkább peteérésre utal. Szerintem késett a peteérésed, emiatt késik a vérzésed is.
2012. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A peteérés késést csak azért cáfolnám meg,mert nekem a múlt hónapba a 14-15-ig napon volt a peteérésem a hő meg az ovu teszt szerint is,és rá 9 napra megjött. Szóval a 24 napos ciklusnál nem a 10. napon volt pé-em,és nem is késett a mensim.
2012. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, ilyen is van:)

De az ovu késése miatt ált. késik a vérzés is.

2012. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha terhes lennél akkor 17nap késés után nem csak halvány pozi lenne hanem erős 2 csíkod lenne.És a tojásfehérje szerű folyás az általában peteéréskor van.
2012. ápr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

csináltam ma tesztet és egyértelműen negatív. :(

majd legközelebb most amúgy sincs tervben

2012. ápr. 14. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!