Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jelentkezhetnek először...

Mikor jelentkezhetnek először a terhességi tünetek? Aktus után (feltéve, ha volt akkor peteérés) kb mikor jelentkezhetnek a tünetek, ha összejött a baba?

Figyelt kérdés
Mikor érdemes tesztelni, ha fogalmam nincs, hogy mikor kéne megjönnie?(azért nem tudom, mert fog.gátlót 3 hónapja hagytam abba és az utóbbi vérzésemet is a norcolut hozta meg legelőször).
2009. jún. 23. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
aktus után 10-14 nap de van akinek nincs semmi tünete.
2009. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a beágyazódás időpontja után már nagyon fáradt voltam.A nem várt előtt pedig érzékeny lett a mellbimbóm.

Tesztelni a nem várt menstruáció napján érdemes,vagy 1-2 nappal utána,ha késik.

2009. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A folyás milyensége nem tudja jelezni a terhességet vagy a beágyazódást?
2009. jún. 23. 13:15
 4/6 anonim ***** válasza:
az a baj hogy annyira variáns hogy nem igazán mérvadó.
2009. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenki azt mondja,hogy vizes folyásnál meg fog jönni.Velem az ellenkezője történt.Nagy mennyiségű vizes folyásom volt és nem jött meg.
2009. jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia én a folyásra nem adok...

Én babás lettem és mielőtt megjött volna az volt a furi hgy olyan száraz lettem mint a sivatag és nem fájt a fejem mint szokott nem fájt a derekam mint szokott nem görcsölt a hasam...csak marha álmos voltam/vagyok picit fáj a poci néha marha sokat iszok és marha sokat pisilek még éjjel is...ja és a mellbombóm lett érzékeny az elején hát mostmár az egész fáj...:-))de megéri...de nem ugy fájt a cici sem mint mensi előtt..én tudtam hogy baba lesz...és a nemvárt másnapján + tesztem lett...

2009. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!