Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől vannak ezek az iszonyato...

Mitől vannak ezek az iszonyatos fájdalmaim, és miért alszom egész nap?

Figyelt kérdés
Már kb. egy hete kínoz hasfájás, görcs, iszonyú derékfájdalom (néha hányinger). Egész napot szinte az ágyban töltöm, vagy ha nem is ott, de fekve, az biztos! ha felkelek, akkor mindig ennék valamit. A mensim is késik, igaz, még csak 2-3 napja. Kimerültem, vagy lehet, hogy teherbe estem?? Az sem lenne baj,csak tudnám, hogy mi ez:(
2009. jún. 23. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelj és/vagy menj orvoshoz.

Egyébként lehetsz babás.

2009. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha késik,akkor már biztosan kimutatja a teszt,hogy van e baba.A tüneteidből ítélve lehetséges,hogy terhes vagy.

Tesztelj,és írd meg,mi lett az eredmény!

2009. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már csalódtam párszor, nem merek még tesztelni:( Múlt hónapban is késett 5 napot, de akkor teljesen jól voltam, most meg.... sírni tudnék....(meg enni:p), de ha lesz vmi megírom, ígérem:)
2009. jún. 23. 13:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos,hogy kimutatja a teszt.Szerintem mensi.Én dettó így jártam.
2009. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé baba gyanús a dolog mindenképpen csinálj egy tesztet, szerintem már ki kell mutassa.
2009. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is voltam így, reméltem hogy baba, de nálam csak kimerültség volt.14 nap után jött meg:(

Szorítok neked,hogy baba legyen, ne kimerültség.

2009. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!