Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO, ciszták tömkelege, ettől...

PCO, ciszták tömkelege, ettől úgy meg van vastagodva a ny. Hártya, hogy a doki nem látja van-e terhesség,3. hete késik, negatív teszt. Az 1. Closty hónapon vagyok túl. Esély a babára?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést sajnos én sem tudtam tisztázni... én nem vagyok PCO-s, viszont a hormonegyensúly elégtelensége miatt rengeteg bajom volt, ami többnyire a méhnyálkahártya megvastagodásával járt. 2-3 hónapja életemben először szép nagy cisztáim is lettek, amik Norcolut kúra mellett eltűntek. A ciszták rengeteg ösztrogént termeltek, ez vastagította a nyh.-t, erre azt mondta az 1. sz. orvos, hogy vastag méhnyálkahártyába sem igazán tud belekapaszkodni a megtermékenyített petesejt, majd a 2. sz. orvos minden érv nélkül azt mondta, hogy ez "hülyeség". Itt is több alkalommal feltettem a kérdést, de senki nem adott érdemi választ. Closty mellett komoly progeszteron kúra is kell, helyrehozni a hormonszinteket! Esély a babára így nem igazán lehet, de sosem lehet tudni, nagyon vigyázni kell!
2009. jún. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ez most nem sikerült, bár én nem vagyok orvos. Én is pco-s vagyok és rengeteg cisztám volt/van. Az első closti kúra után nekem sem jött meg és nagyon halvány pozitív lett a tesztem. Lehet, hogy csak én akartam azt a 2.csíkot odalátni, mert a doki nekem sem látott semmit uh-on csak a vastag nyálkahártyát. 7-8hétre az utolsó mensi után jött meg, de észveszejtő erővel és fájdalommal. Mint kiderült, mégis volt ott valami/valaki csak sajnos nem maradt meg. Ne add fel! Második próbálkozásra nekünk sikerült és mostanra van egy gyönyörű kislányom. Neked is sikerülni fog!
2009. jún. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!