Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért mutat még mindig pozitív...

Miért mutat még mindig pozitívat az ovulációs teszt?

Figyelt kérdés
26-án mutatta először és azóta is.Tény hogy sokkal halványabb volt tegnap is és ma is,de azért látom.

2012. máj. 2. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha már halványodik, akkor az negatív. Sokaknál mutat ki a teszt a ciklus bármely szakában minimális LH szintet. Az mindegy igazából. Az LH csúcs akkor van, amikor a tesztcsík legalább olyan erős, vagy még erősebb, mint a kontrollcsík, csak akkor számít pozitívnak. A többi esetben negatív. Az ovuláció pedig arra a napra tehető, amikor a pozitív után először negatív lett, tehát mikor elkezdett halványodni.
2012. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Most néztem meg az összes tesztet,amit elvégeztem.

Amit 2 napja csináltam,vagy 3 azon nem látszik semmi.Tehát még annyi sem mint a main.Miért?

2012. máj. 2. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!