Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulácios tesztet (coraxa)...

Ovulácios tesztet (coraxa) este 9 kor lehet használni (ekkorra érek haza melóból) ill ha egyik nap este 6 fele csinálom másikat 9 körül az ugy jó?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, a lényeg, hogy ne reggel csináld! Délelőtt 10-től bármeddig lehet!
2012. ápr. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem értek feltétlenül egyet, szerintem ha este csinálod, az ugyanúgy nem jó mintha reggel csinálnád... Szóval inkább délután, én 5 körül szoktam. Nekem van már erre egy külön kis zárható 0.5 dl-es műanyag edénykém (méhpempős méz volt benne annó). Én melóban kifutok a mosdóba, ott nyomatok ebbe egy középsugaras pisit, 10 mp-ig bele a teszt, majd azt kiöntöm, az edényre megy a tető, és megy egy zacsiba. A tesztet wc papírban -hogy ne nagyon érjen oda ahová nem kell- táskám tetejébe rejtem 8nyilván van nagy helye-, összezárom, és 5-10 p múlva kijövök leolvasni. Egyébként én de. és du. is csinálok, és nekem pl. CSAK du. volt a múltkor lh csúcs.
2012. máj. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!