Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 10 mm vastag nyálkahártya...

A 10 mm vastag nyálkahártya utalhat terhességre?

Figyelt kérdés

40 napos ciklusaim vannak, vasárnap nem jött meg, tehát most 3 hetes terhes lehetek. Az uh negatív lett, semmi terhességre utalót nem találtak, de a tesztem pozitív lett reggel.

El kell mennem laboros hcg tesztre, és 10 nap mulva megint uh.

Szerintetek örülhetünk?


2009. jún. 23. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sztem örülhettek. Egy pozitív teszt mindig jó jel és 3 hetesen még tényleg semmi nem látszik az UH-n, az orvos csak akkor mond biztosat, ha látszik legalább egy petezsák.
2009. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nállam ugyan ez volt.az uh nem merte mondani 100% ra a doki hogy az.Csak megkérdezte hogy tényleg + lett a tesztem?De még p.zs.nem látott.Vissza mentem 2 hét múlva és akkor már látszott minden.Szerintem örülhettek.:)

2009. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!