Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy legyek okos? (bővebben lent)

Hogy legyek okos? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Óvszert használtunk, és mikor vittem ki a szemétbe, láttam, hogy folyik belőle a "cucc". Megnéztem, és az oldalán kb közép tájon volt rajta szakadás. A párom szerint ez akkor történhetett, amikor levette, és ne ijedjek meg. Belőlem sem távozott semmi, és tulajdonképpen a végében szépen összegyűlt minden, onnan nem szivárgott. Érdemes esemény utáni tablettáért szaladnom? Amit nem tudom, hogy bevehetek-e egyáltalán, mert a 2 hónapos babánk anyatejet kap. Mit tennétek a helyemben?
2012. máj. 3. 00:42
 1/1 Snapette ***** válasza:
Ha a babád kizárólagosan anyatejes, akkor amúgy is elég védett vagy, a terhesség valószínűsége kb 2% védekezés nélkül is, ha még nem jött meg a mensid persze, úgyhogy elvileg nem gond, de azért megérne egy telefont a nőgyógyászodnak, ha van neked ilyen, vagy a háziorvosnak, megkérdezni, hogy az esemény utáni tabletta javallott-e ebben az esetben, vagy szerinte mi a teendő. Elvileg nagyon kicsi, szinte elenyésző az esélye, hogy terhes maradhass ettől, de kicsit én is drukkolnék, úgyhogy egy telefont megér, és még bőven lesz időd, mert 72 órán belül kell bevenni az eseményutánit, ha mégis az lesz a vége.
2012. máj. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!