Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jártatok már úgy tesztel,...

Jártatok már úgy tesztel, hogy csak akkor láttátok a második csíkot, ha forgattátok? Tegnap, de legkésőbb ma kellet volna megjönni, és ma csináltam tesztet.

Figyelt kérdés
Igaz nem a reggeli vizeletből,hanem elvittem a kicsit a bölcsibe,és úgy vettem tesztet hazafele. És csak akkor látom a második csíkot,ha forgatom. Holnap után reggeliből csinálok mégegyet.
2012. máj. 3. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem volt, méghozzá a peteérésem utáni 8. napon.

Nem is értem minek teszteltem ilyen korán, de nagyon kiváncsi voltam.

10-es one steppel csináltam, és valami volt rajta, de nem igazán láttam, csak ha forgattam, és néha valami sötétebb árnyékot véltem felfedezni rajta.

Utána a 12. napon teszteltem peteérés után, délutáni pisiből, akkor is 10es másféle teszttel, de akkor már jól látható halvány pozi volt. Ma meg már több mint egy hét eltelt a nemvárt óta, és már a 25ös teszten is erősebb a tesztcsík, mint a kontroll :))

Nem tudom, hogy az a 8. napos teszt azért volt ilyen, mert már akkor elindult valami, vagy csak beképzeltem :) Nem tudom tényleg...

Hányadik napon vagy? Már meg kellett volna jönnie? Hány napja volt ovud?

2012. máj. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nehezen volt látható, csak bizonyos fényszögben, forgatva, hunyorítva... most persze ott nyög a kiságyban és játszik, látni rendesen :D
2012. máj. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy korai. Nekem a nem várt utáni 2. nap reggel, első pisiből lett nagyon halvány. Menzi előtti napon még full negatív volt, ha forgattam, csak a tesztcsík helyét láttam. Szóval nyugi, 2 nap múlva kiderül! :) Drukkolok!!! +++
2012. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szinte mindig az elsok olyanok:(
2012. máj. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is hittem már ezt. Napfény felé forgatva láttam valamit. Szétszedtem a kazettát és a csík hátoldalán volt egy csík, ami a pozitív helye és ott van bevonva azzal az anyaggal , ami reakcióba lép a hcgvel és elszineződik. Másnap vettem egy ugyanolyan tesztet és használat előtt megnéztem és lehet látni a csík helyét. A kontrollcsík helyét is.


Tesztelj később is!

2012. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!