Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » December 4. -n volt meg...

December 4. -n volt meg utoljára a menzim. Olyan egy hete hányós voltam, teszteltem, negatív lett. Rá 2 napra megint. Kb.3-4 napja. Ellenben ha jól számolok, legkésőbb 2. -n meg kellett volna jönnie. Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
már nem tudom, mit gondoljak. A derekam fáj, de nálam ez általános, és nem menzis tünet. A méhszájam fent van a fenében, a hőm meg 37 felett. Ez lehet mástól is, nem? Segítsetek, mert nem tudok már mire gondolni...
2010. jan. 5. 03:08
 1/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy terhes vagyok-e. sosem késett. átlagosan 23-25 naposak a ciklusaim, vagy még rövidebbek. Ez a 32 nekem nagyon furcsa...felfázva biztosan nem vagyok, és gyulladás sem lehet, annak más jele is lenne.

Mi a fene ez?

2010. jan. 5. 03:14
 2/5 anonim ***** válasza:

Akár ma is tesztelhetsz. Illetve elmehetsz orvoshoz is.


Lehet baba, és kívánpm is, hogy az legyen, ha ezt szeretnéd, de az is lehet, hogy egyszerűen késik. Egyszer nekem is késett 6 napot, pedig még csak szex sem volt, hogy szóba jöhessen a baba... Szimplán csak ennyivel később ovuláltam, és így ennyit csúszott a menszeszem is.

2010. jan. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, néha előfordulhat egy-egy ilyen ciklus. Ennek ellenére, azt ajánlom, tesztelj újra!
2010. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem értem... 24 éves vagyok, az elmúlt 6-7 évben 26 napnál hosszabb ciklusom sosem volt...
2010. jan. 5. 10:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Van ez így. Megváltozhat minden egyik napról a másikra. Én pl 11 éves korom óta menstruálok, 13 éves korom óta fáj, de rohadtul, és mindig az első napon. Erre a szervezetem 29 éves koromban megkergül, és azt mondja: innentől a 4-5 nap fog fájni, és ekkor fog jönni a sok vér, nem az elején. És azóta így is van. Voltam vele orvosnál is, de minden rendben van. Egyszerűen csak megváltozott a szervezetem működése...


Ettől azonban szépen teherbe tudtam esni 3. próbálkozásra, pedig nagyon féltem tőle, hogy biztos nehezen fog menni.

2010. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!