Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat olyan, hogy a...

Előfordulhat olyan, hogy a 10-es terhességi teszt az ovulációt mutassa?

Figyelt kérdés

Ma teszteltem egyet 10-es One Step teszttel, szerintem ma-holnap lesz ovum és nagyon halványan ott van egy második csík is. Terhes tutira nem lehetek, menstruáltam, a hőm is lenn van. Szerintetek?

Egyébként 10 db ovu tesztet rendeltem és helyette 10 db terhességi tesztet küldtek, ezért próbáltam csak rá.


2012. máj. 3. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg ilyen nem létezik. Legalábbis én úgy tudom, hogy csak az ovuteszt tud reagálni a hcg-re, de fordítva nem működik. Szóval érdekes. Tudsz mutatni képet?
2012. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már hogyne létezne?:) Visszafelé is működnie kell a keresztreakciónak, az LH és a HCG hormonok között minimális az eltérés. Abszolút elképzelhető, hogy az ovulációt mutatja.
2012. máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
off:ez engem is érdekel
2012. máj. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
(2. vagyok: egyébként pont emiatt van az, hogy rendkívül gyakran az állandóan rendellenesen magas LH szintet tévesen jelzi a HCG teszt, és adott esetben pozitív teszttel fordul valaki orvoshoz, de kiderül, hogy csak a petefészkével vannak problémák, ami LH kiugráshoz, és HCG keresztreakcióhoz vezet.)
2012. máj. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom a telefonomról feltölteni a gépre, mert nincs csatlakozóm Rendesen, vastagon látható egy halvány rózsaszín csík. A görbémet felteszem, de kizárt, hogy terhességet jelöl, legalábbis szerintem.

[link]

2012. máj. 3. 13:07
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem, hogy köszi a válaszokat.

Sajnos most LH tesztem nincs itthon, ezért ez nem segít. Majd talán a reggeli hő megmutatja, hogy peteérés lehetett-e. Szerintetek csináljak egyet holnap is, hogy hogyan alakul?

2012. máj. 3. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!