Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt kérdés. Már...

Terhességi teszt kérdés. Már nincs remény ugye?

Figyelt kérdés
A 14.dpo-n Medilab (25-ös) teszt halvány pozitív (időn belül!), ma, a 16. dpo-n Amazon (25-ös) teszt negatív.Viszont a luteális fázisom mindig 16 napos, legkésőbb ma reggel meg kellett volna jöjjön, a hőm pedig fenn van, 36,9 ma is, tegnap 37,0 volt.Csináljak még tesztet, vagy hagyjam a csudába?:)

2012. ápr. 28. 16:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Hát szerintem babát vársz:)

Nem akarok hiú ábrándokba kergetni Téged, de nálam is ugyanez volt, medilab mensi előtt 4 nappal már alig láthatóan halvány pozi, két nap múlva a gabriel meg még két másik is full negatív... Aztán még két nap múlva csináltam egy x-epilt és az már láthatóan pozitív lett! Csak a digitális cb mutatott végig pozit, de annak én meg nem hittem, gondoltam vagy 8 másik teszt nem tévedhet. Hát tévedett és a digitális cb-nek lett igaza:)


Ne add fel! Ha teheted vegyél egy digitális cb-t! Mondjuk nekem összve-vissza ciklusaim voltak mert volt már egy 10 hónapos lányom és a szülés után még nem állt helyre a ciklusom.


Nagyon drukkolok! Csinálj másikat, akár többet is reggel! Én tuti ismételgetném a tesztelést amíg meg nem jön, de hát én ilyen türelmetlen féle vagyok:)


Szorítok!

14 hós kislány + 20 hetes pocaklakó kisfiú anyukája

2012. ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Azt a mindenit, de nagyon örülök neked kedves első válaszoló, azt hittem csak én vagyok ilyen szerencsétlen..:DPersze a remény titkon bennem van,mert a medilab soha nem hagyott cserben, az Amazonban ,meg a szellemcsíkossága miatt nem bízok, de másmilyet itt nem lehet kapni..:)Csinálok majd másikat, ha keddig nem jön meg..:DEl sem tudod képzelni milyen erőt adtál most.Köszönöm..:)
2012. ápr. 28. 16:42
 3/23 anonim ***** válasza:
Szia,most kapcsolodtam be -szerintem babát vársz,és ha nemfáj semmid és nem is jon meg akkor meg tuti:)
2012. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem fáj semmim..:):):)
2012. ápr. 28. 16:50
 5/23 anonim ***** válasza:
Ha tudsz holnap tesztelj megint ha baba van akkor már erős pozinak kell lenni!
2012. ápr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Most 4 napos a hétvége...Úgyhogy türelemmel várok..:)
2012. ápr. 28. 17:19
 7/23 anonim ***** válasza:
ügyeletes patika mindig van, én tuti nem várnék jövő hét szerdáig:)
2012. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ez aranyos..:DHozzám 30 km az ügyeletes patika..:DMeg ha belegondolok, szerdán már tuti eredményt látok,ha addig nem jön meg..(pirulós smiley).:):)
2012. ápr. 28. 18:01
 9/23 anonim ***** válasza:
Hali,mindenképpen írd majd meg az eredményt! :) Én vagy 15 tesztet csináltam,mire elhittem hogy babóm lesz.:) Mindenféle tesztet kipróbáltam.:)
2012. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megírom, ma megyek venni tesztet..:)Még most sem jött meg, a 41. napon tartok..:)
2012. máj. 2. 07:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!