Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal szexeltünk de...

A barátommal szexeltünk de gumi nélkül még azelőtt kivette mielőtt elélvezett volna és azóta már megjött csak 3napig volt lehetek terhes? 15 vok

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy terhes vagy,de hogy hülye vagy,az biztos.
2009. jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem nem. Ha egy napig tartott volna akkor lehetne rá esély, de így nem hinném, h terhes vagy.
2009. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Menj el dokihoz,vagy csinálj egy tesztet hogy megnyugodj.Máskor pedig mindig védekezz,mert így bármikor terhes lehetsz.Nem muszály hogy beléd élvezzen,az előváladékban is lehetnek spermák...
2009. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tudom hogy hülye vok és nem is egyszer volt vagy 3-4szer nem tudom már megbántam de jobb volt gumi nélkül és szeretnék már tabit szedni
2009. jún. 23. 20:09
 5/10 A kérdező kommentje:
csinálni akarok egy tesztet mert még nem akarok gyereket én sem sem a barátom
2009. jún. 23. 20:10
 6/10 A kérdező kommentje:
már elmult de még mindig fáj az alhasam és a derekam is
2009. jún. 23. 20:11
 7/10 anonim ***** válasza:
15 évesen ne szedj tablettát, korai. És azt se felejtsd el, hogy nemcsak a terhesség ellen kell védekezned, hanem a nemi úton terjedő betegségek ellen is. Használjatok gumit még legalább egy évig. Aztán ha utána is együtt vagytok még, akkor jöhet a tabletta.
2009. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
figyi,jó nagy hülyeséget csináltál:s ha neked megéri ,hogy gumi nélkül jobb, aztán véletlen bejön egy gyerek:sakor megérte. Kevés az esélye hogy így teherbe ess , de mi van ha abba az 1 %ba tartozol , akkor leszarod ,hogy a 99%aki úgy csinálta az megúszta nem? nah de szerintem nem vagy terhes, van akinek 3 napig van csak..tesztet azért vegyél...ha tartós kapcsolatod van és megbízol benne akkor az lesz a legjobb ha szedsz gyógyszert.
2009. jún. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én 16 évesen kezdtem el szedni tablettát, de volt bnőm aki 15 volt...butaságot csináltál, ha lesz eredménye akkor ne lepődj meg, ha nem akkor mázlid van...de nem értem mé nem tdutok vigyázni utána meg jön a para...:S
2009. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem nincs sok esély arra, hogy terhes vagy, de azért tesztelhetsz, hogy megnyugodj. védekezzetek inkább.
2009. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!