Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal most először...

A párommal most először szeretkeztünk! Gumit használtunk és mikor elélvezett kivette belőlem... a gumi nem is szakadt ki (ebbe kb 99%-ig biztosak vagyunk) lehetek terhes?

Figyelt kérdés
(ma megkellett volna jönnie de nem jött meg..29.nap)
2008. ápr. 8. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Akkor mégis miből gondolod, hogy terhes vagy? Ahhoz spermiumnak kell eljutnia a petesejtig! Egy nap késést bármi okozhat.
2008. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha vigyáztatok, akkor szerintem szinte biztos, hogy nem vagy terhes! Ha gumit használtatok ami ráadásul ki sem szakadt! Ne aggódj!Egy csomó dolog lehet ami miatt nem jött meg! Ne izgulj, meg fog jönni! Szorítok neked!
2008. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ne aggódj,nem vagy terhes.Az óvszer megfelelő használat mellett nagyon biztonságos.Egy-két napot bármi miatt késhet a mensi,ne félj,meg fog jönni.
2008. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szia szerintem nem.én évek óta ezzel védekeztem és nem lettem terhes.hány éves vagy?lehet hogy nég nem rendszeres
2008. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokatt!!sokat segitetek!15 éves vagyok!!(már megvan kb 4éve)de nem mindig 29napra jött meg!változó!csak nagyon félek mert nem szeretném az életemet egy ilyen piti üggyel elrontani!mert az abortuszanak nagyon komolya következményei lehetnek!!tényleg köszönöm mindenkinek!!nyugtató amiket irtatok!!
2008. ápr. 8. 15:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
semmi gond nem lesz.jo hogy felelöség teljes vagy.itt kezdődik a felnőtté válás
2008. ápr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond! Nyugi! Jó hogy azért figyeltek arra, hogy biztonságban legyetek, már az első alkalommal is!
2008. ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy terhes.
2008. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!végül tényleg megjött!!csak késett!!húú nagy kő....!!de nem birtam ki és csináltam egy terhességit is még mielőtt megjött!!ez volt a biztos!!köszönöm mégegyszer miondenkinek!
2008. ápr. 9. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!